התאמת פינת אוכל מעץ לעיצוב הבית

פינת אוכל כפרית מעץ מלא היא מעניינית ומיוחדת. כבר מזמן לא ניתן לראות במחוזותינו פינות אוכל יבשושיות או משעממות, כאלה החוזרות על עצמן ומביאות את הסטנדרט של שנות התשעים לפרונט. פינות האוכל המודרניות מעניקות לבית בו הן מוקמות יופי והדר, ייחודיות ויצירתיות, הנאה וגיוון בעיניים.

תודות לחופש העיצובי המתאפשר בשנים האחרונות יותר ויותר פינות אוכל זוכות לעיצובים ייחודיים ומעניינים, המבטאים את אישיותם של דיירי הבית ולא רק חזרה רפטטיבית על האופנות הקיימות.

בשל החופש שנוצר בעולם העיצוב ישנן הרבה יותר אפשרויות לבחור מתוכן. כך הדייר הממוצע מוצא את עצמו מול מגוון עצום של עיצובים וסגנונות מבלי לדעת אילו מהעיצובים הוא המתאים לו ביותר.

המאמר הבא מתמקד בעיקר בפינות אוכל העשויות עץ, שכן העץ הינו בין חומרי הגלם הקלאסיים והחומר האהוב ביותר על ידי ישראלים רבים לריהוט המטבח או לפינת האוכל הייחודית. ישנו מגוון עצום של סוגי עץ המקבלים שימוש בעת בחירת פינת האוכל.

לעץ ישנם לא מעט יתרונות וזוהי אחת הסיבות שהוא בין חומרי הגלם המועדפים על ישראלים בפרט ועל אוהבי העיצוב ברחבי העולם כולו. העץ הינו חומר גלם עמיד המבטיח למשתמשים בו שנים ארוכות של אסתטיקה ושקט נפשי באשר לפינת האוכל.

כמו כן, העץ הינו חומר גלם קל לתחזוקה וההיצע השופע של פינות האוכל העשויות עץ הינו אינסופי ומתרחב ללא הפסקה.

התאמת פינת אוכל מעץ לבית בסגנון מודרני

בית בסגנון מודרני הינו ברוב המקרים מינימליסטי ותמציתי או מבוסס על ערכים מסורתיים יותר כך שהוא מעניק לבית מראה חדשני בשילוב תחושת ביתיות. פינת אוכל לבית העשויה עץ דובדבן הינה הבחירה האידיאלית לבעלי המטבח או בית בסגנון המודרני המרוהט בגוונים כהים יחסית וכן בגוונים המעניקים תחושת ביתיות, בדיוק כמו עץ הדובדבן.

התאמת פינת אוכל מעץ לבית בסגנון כפרי

אם הבית שלכם מעוצב בסגנון כפרי סביר להניח שהוא משרה תחושת רוגע ומרחב, איטיות ונינוחות. פינת אוכל בסגנון כפרי הינה בין האופציות המועדפות על רבים אולם חשוב שזו תהיה משלימה את שאר העיצוב בבית.

צבעים בהירים, עץ טבעי וחומרים לא מעובדים מאפיינים את הבית הכפרי. סגנון כפרי בפינת האוכל יכול להיות עשוי מעץ אורן הנפוץ והאיכותי או כל עץ טבעי ולא מעובד אחר.

פינת אוכל בסגנון כפרי יוקרתי

סגנון יוקרתי קיים בבתים מבוססים ובבתים של חובבי אסתטיקה מושבעים. על מנת להתאים את פינת האוכל לבתים בעיצוב יוקרתי רצוי להשתמש באלמנטים יצירתיים ולגלף חלקים נבחרים בשולחן.

שיתוף ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button050-370-5391