מטבחים כפריים תמונות

מה כל כך מיוחד במטבח כפרי שכל כך הרבה שנים ממשיך לרגש אותנו?

המטבח הכפרי כולל הסגנון שאנחנו מגדירים אותו מטבח פרובנס, עבר התאמות לטעם העכשווי והמקומי, העיצובים התעדנו  אבל האווירה החמה שהמטבח הכפרי משדר נשמרה.

מטבחים כפריים מודרנים ומטבחים כפריים קלסים, מעניקים את ההזמנה לעבוד ולהתארח בהם ומשלבים בתוכם טכנולוגיה מתקדמת בזכות פרזול איכותי וחכם וחומרי גלם עמידים שאצלנו נבחרים בקפידה. 

מטבח פרובנס
מטבח פרובנס שמנת עם אי ירוק בצביעה ידנית, עיצוב עינב גלילי
מטבח כפרי קלסי שמנת
מטבח כפרי קלסי לבן עם אי כפרי באותו גוון חזיתות דגם מסגרת עשויות עץ מלא בצביעה ידנית
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני לבן עם דלת אסם למזווה , אי ירוק מנטה עם משטח בוצ'ר אלון טבעי
מטבח כפרי פרובנס לבן
מטבח במבנה ח עם אי באמצע, שפע של מקומות אחסון, משטחי עבודה ומשטחי הנחה
מטבח כפרי כחול בגני תקווה
מטבח כפרי קלאסי כחול חזיתות חלקות אי עם משטח בוצ'ר אלון טבעי

חולמים על מטבח חדש?
לשיחת יעוץ ותאום פגישה השאירו פרטים

מטבח כפרי לבן
מטבח כפרי לבן רחב ידיים המטבח בסגנון פרובנס משולב בו אי לאחסון וישיבה עם משטח עבודה מעץ אלון
מטבח כפרי לייט מפנק
מטבח כפרי מודרני לבן עם אי גרפיט

מטבחים כפריים

אחד הפרמטרים המרכזיים עליהם חשוב לשים דגש בהליך בחירת מטבח, נוגע לסגנון העיצובי שלו. קיימים לא מעט סגנונות עיצוביים ביניהם ניתן לבחור ובין היתר: מודרני, קלאסי, סקנדינבי, הייטקי וכמובן, גם סגנון כפרי. מטבחים כפריים נחשבים לפופולאריים במיוחד בישראל ולו מהסיבה הפשוטה, שמנעד הסגנון שלהם הינו רחב ומגוון ולכן, ניתן להתאים אותם לקשת רחבה של טעמים, צרכים ובקשות – זאת לצד העובדה, שהסגנון הכפרי טומן בחובו תחושה ביתית חמימה ונעימה ויכול לשלב אווירה נוסטלגית לצד נוחיות מודרנית. כמובן, שבכדי לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה, חשוב לוודא שהסגנון העיצובי הנבחר, על הגוונים והאלמנטים השונים אותם הוא כולל בתוכם, ישתלב בצורה הרמונית עם הסגנון העיצובי של הבית או הדירה – כאן חשוב לציין, שגם אם רוב הבית מעוצב בסגנון מודרני, עדיין, מטבח כפרי בסגנון כפרי מודרני או כפרי נורדי המאופיין בניקיון עיצובי , יכול להוות כבחירה נכונה.

המאפיינים של מטבחים כפריים

למטבחים כפריים יש שורה של מאפיינים אשר הופכים אותם לכאלו ובין היתר: עיטורים ודוגמאות – אשר בחירתם מתבססת על הטעם האישי. מקומות אחסון רבים – אשר מהווים סוג של חובה במטבחים המודרניים בהם אנו עושים שימוש במגוון רחב של מכשירי חשמל. אי אשר יוצב במרכז המטבח מהווה גם הוא כמאפיין של מטבח כפרי – אבל כמובן, שאי שכזה לא יתאים לכל גודל של חלל וכמובן, גם לא יענה על הטעם או הצרכים של כל מי שמבקש ליהנות מהיתרונות של מטבחים כפריים. בגדול, כאשר מדבר על מטבחים כפריים, יש מרחב חופש לגבי שילובים בין אלמנטים, כאשר הנראות הכפרית יכולה לבוא לידי ביטוי גם במכלול העיצובי ובהרמוניה אשר תיווצר בין כל האלמנטים.

האם מטבחים כפריים מתאימים לכל בית ולכל תקציב?

מטבחים כפריים מתאימים למגוון רחב של בתים וניתן לבחור בסגנון עיצובי זה גם במטבחים גדולים וגם במטבחים קטנים. יחד עם זאת, ישנם גם בתים להם המטבח הכפרי פחות יכול להתאים – אם כל הבית מעוצב בסגנון מודרני או הייטקי וחדשני, יכול להיות שמטבח כפרי יחרוג מהקו העיצובי. מבחינת התקציב, טווח המחירים של מטבחים כפריים רחב ומושפע משורה ארוכה של פרמטרים. 

הראשון והמשמעותי הוא גודל המטבח , האם כולל בתוכו אי, סגנון המטבח גם הוא מרכיב משמעותי המשפיע על מחיר המטבח,  מטבח כפרי קלאסי הכולל אלמנטים בנגרות המעשירים את המטבח או מטבח כפרי לייט, ניתן לקרוא בהרחבה במאמר על ההבדלים בין שני הסגנונות -מטבח כפרי מודרני ומטבח כפרי קלאסי

 יש לקחת בחשבון שייצור של מטבח כפרי יהיה יקר יחסית – בהשוואה למטבחים בסגנונות עיצוביים אחרים. ניתן לסכם ולומר כי מטבח כפרי טומן בחובו שורה ארוכה של יתרונות ובכוחו לענות על שורה ארוכה של צרכים ודרישות הן לגבי הנראות והן לגבי הפונקציונאליות. יחד עם זאת, בכדי ליהנות מהמטבח הכפרי האידיאלי, חשוב לתכנן אותו בקפידה, תוך דגש על פרטים קטנים כגדולים. 

חולמים על מטבח חדש?
לשיחת יעוץ ותאום פגישה השאירו פרטים

מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני עיצוב אושרי כהן נדר
שיתוף ברשתות החברתיות
שלח הודעה
1
אילו פרטים תרצו לקבל?
היי, שמחים שפניתם אלינו
מה תרצו לדעת?
Call Now Button