מטבח כפרי תמונות

מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי בסגנון פרובנס
מטבח כפרי כחול
מטבח כפרי לבן
אי קטן למטבח במטבח כפרי
מטבח כפרי לייט מפנק

מטבחים כפריים

אחד הפרמטרים המרכזיים עליהם חשוב לשים דגש בהליך בחירת מטבח, נוגע לסגנון העיצובי שלו. קיימים לא מעט סגנונות עיצוביים ביניהם ניתן לבחור ובין היתר: מודרני, קלאסי, סקנדינבי, הייטקי וכמובן, גם סגנון כפרי. מטבחים כפריים נחשבים לפופולאריים במיוחד בישראל ולו מהסיבה הפשוטה, שמנעד הסגנון שלהם הינו רחב ומגוון ולכן, ניתן להתאים אותם לקשת רחבה של טעמים, צרכים ובקשות – זאת לצד העובדה, שהסגנון הכפרי טומן בחובו תחושה ביתית חמימה ונעימה ויכול לשלב אווירה נוסטלגית לצד נוחיות מודרנית. כמובן, שבכדי לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה, חשוב לוודא שהסגנון העיצובי הנבחר, על הגוונים והאלמנטים השונים אותם הוא כולל בתוכם, ישתלב בצורה הרמונית עם הסגנון העיצובי של הבית או הדירה – כאן חשוב לציין, שגם אם רוב הבית מעוצב בסגנון מודרני, עדיין, מטבח כפרי בסגנון כפרי מודרני או כפרי נורדי המאופיין בניקיון עיצובי , יכול להוות כבחירה נכונה.

המאפיינים של מטבחים כפריים

למטבחים כפריים יש שורה של מאפיינים אשר הופכים אותם לכאלו ובין היתר: עיטורים ודוגמאות – אשר בחירתם מתבססת על הטעם האישי. מקומות אחסון רבים – אשר מהווים סוג של חובה במטבחים המודרניים בהם אנו עושים שימוש במגוון רחב של מכשירי חשמל. אי אשר יוצב במרכז המטבח מהווה גם הוא כמאפיין של מטבח כפרי – אבל כמובן, שאי שכזה לא יתאים לכל גודל של חלל וכמובן, גם לא יענה על הטעם או הצרכים של כל מי שמבקש ליהנות מהיתרונות של מטבחים כפריים. בגדול, כאשר מדבר על מטבחים כפריים, יש מרחב חופש לגבי שילובים בין אלמנטים, כאשר הנראות הכפרית יכולה לבוא לידי ביטוי גם במכלול העיצובי ובהרמוניה אשר תיווצר בין כל האלמנטים.

האם מטבחים כפריים מתאימים לכל בית ולכל תקציב?

מטבחים כפריים מתאימים למגוון רחב של בתים וניתן לבחור בסגנון עיצובי זה גם במטבחים גדולים וגם במטבחים קטנים. יחד עם זאת, ישנם גם בתים להם המטבח הכפרי פחות יכול להתאים – אם כל הבית מעוצב בסגנון מודרני או הייטקי וחדשני, יכול להיות שמטבח כפרי יחרוג מהקו העיצובי. מבחינת התקציב, טווח המחירים של מטבחים כפריים רחב ומושפע משורה ארוכה של פרמטרים. 

הראשון והמשמעותי הוא גודל המטבח , האם כולל בתוכו אי, סגנון המטבח גם הוא מרכיב משמעותי המשפיע על מחיר המטבח,  מטבח כפרי קלאסי הכולל אלמנטים בנגרות המעשירים את המטבח או מטבח כפרי לייט, ניתן לקרוא בהרחבה על ההבדלים ביניהם במאמר על ההבדלים בין הסגנונות  יש לקחת בחשבון שייצור של מטבח כפרי יהיה יקר יחסית – בהשוואה למטבחים בסגנונות עיצוביים אחרים. ניתן לסכם ולומר כי מטבח כפרי טומן בחובו שורה ארוכה של יתרונות ובכוחו לענות על שורה ארוכה של צרכים ודרישות הן לגבי הנראות והן לגבי הפונקציונאליות. יחד עם זאת, בכדי ליהנות מהמטבח הכפרי האידיאלי, חשוב לתכנן אותו בקפידה, תוך דגש על פרטים קטנים כגדולים. 

 

שיתוף ברשתות החברתיות
Call Now Button050-370-5391