-- מטבח מעץ בשרון | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
מטבח מעץ בשרון

מטבח מעץ בשרון

העץ מביא עימו את הטבע והכפר אל תוך הבית. צבע העץ, טבעיות ומרקם החומר יוצרים מיד חמימות ותחושה ביתית. לכן מטבח מעץ בשרון הוא מטבח מבוקש מאוד, לא רק באזורים הכפריים בשרון אלא גם בערים. ונגה מטבחים מתמחה בבניית מטבחים כפריים בכל אזור השרון ובאזורים אחרים ברחבי הארץ. מטבח מעץ בשרון של ונגה מטבחים יהיה מתוכנן לפרטי פרטים כך שיהיה בו שילוב מנצח של עיצוב ייחודי יחד עם שימוש בטכנולוגיות חדשניות ותכנון מעולה של המטבח.

מטבח לבן בתל אביב

מטבח כפרי לא אומר בהכרח מטבח בעל מראה מחוספס ועתיק. מטבח מעץ בשרון יכול לשלב בתוכו אלמנטים מודרניים כמו אי המשמש לאכילה או כמשטח עבודה וחומרים כמו זכוכית המאזנת את הטבעיות והפראיוח ומכניסה אלגנטיות. מטבח כפרי גם לא בהכרח אומר שצבע העץ הוא השולט. אם תמיד חלמתם על מטבח לבן בתל אביב אבל אתם נמשכים גם לתחושת הכפר, ונגה מטבחים מוכיחה פעם אחר פעם שהדבר אפשרי. ונגה מטבחים מעצבת מטבח לבן בתל אביב או בכל מקום אחר בו הלבן והנקי הוא הבולט אך מדי פעם צצים אלמנטים כפריים באמצעות שילוב עץ במקומות מסוימים או פריטים בסגנון כפרי אותנטי כמו צנצנות, תחתיות מקש ועוד.

מטבח מעץ בכפר סבא

ונגה מטבחים מוכרת היטב באזור השרון, כשאומרים מטבח מעץ בכפר סבא אומרים ונגה מטבחים! בכפר סבא ישנו השילוב בין עיר לבין מקום שבעבר שלו היה כפרי ואצל תושביו, במיוחד הוותיקים, יש געגועים ורצון להרגיש את הכפריות. לכן, מטבח מעץ בכפר סבא הוא פופולארי מאוד. מטבח מעץ בכפר סבא או מטבח מעץ בשרון יהיה שונה בין בית אחד לאחר. ישנו מטבח שכיוון שמידותיו הן מצומצמות מאוד יש לנצל בו כל שטח ואף את הגובה לעומת מטבח אחר שהוא מרווח מאוד ובו המטרה היא דווקא לתת אשליה של מקום אינטימי וחמים למרות גודלו. נגריית ונגה מטבחים היא בעלת ניסיון של שנים ביצירת המטבח המושלם בהתאם לחלומו של הלקוח ולתנאים שישנם בשטח.

מטבח מעץ ברעננה

גם ברעננה יש אווירת מושבה, אווירה של מקום קטן ושאיפה לשלווה ולירוק. לכן גם מטבח מעץ ברעננה נחשב מבוקש, אך כמובן שכל אחד רואה את הכפריות בצורה אחרת ולכן כשבונגה מטבחים מתכננים מטבח מעץ ברעננה או מטבח מעץ בשרון בכלל השלב הראשון הוא הכרת הלקוח היטב, הכרת צרכיו, אורח החיים שלו, טעמו, שאיפותיו ורצונותיו. כל אלה הם קריטיים בתכנון נכון של מטבח ולכן ההיכרות עם הלקוח חשובה לא פחות מעבודת הנגרות.
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: