-- ארון מטבח מעץ | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
ארון מטבח מעץ

ארון מטבח מעץ

מטבחים בסגנון כפרי הפכו לטרנד חזק מאוד בתחום עיצוב הבית. הפשטות, הטבעיות הבאה לידי ביטוי בשימוש בחומרים טבעיים שמביא איתו הסגנון מתכתבות היטב עם המגמה של חזרה לטבע וחיפוש אחר הירוק והטבעי. אחד המאפיינים של סגנון כפרי במטבחים הוא ארון מטבח מעץ. ארון מטבח מעץ מלא משרה סביבו מיד חמימות ותחושת כפריות גם אם מדובר בדירה בתל אביב. נגריית ונגה מטבחים מתמקדת במטבחים כפריים ומייצרת בעבודת יד ארונות מטבח מעץ עם תוספות מקוריות וייחודיות.

ארון עץ למטבחים

אחד הפרמטרים למטבח מוצלח הוא הפונקציונליות שאינה באה על חשבון העיצוב ולהיפך. על מנת שמטבח יהיה פונקציונלי ונוח וגם מעוצב בהתאם לטעמו של הלקוח ולסגנון בו בחר דרושים מומחיות וניסיון רב. ונגה מטבחים מעצבת את המטבח תוך התחשבות בצרכי הלקוח, נתוני המטבח וטעמו של הלקוח. ארון עץ למטבחים יהיה מתוכנן בהתאם למידות המטבח והחלוקה הפנימית תתאים לצרכי הלקוח. יהיה שילוב של ארון עץ למטבחים עליון יחד עם ארון עץ למטבחים על פני הקרקע. בנוסף לארון מטבח מעץ ניתן להתקין מדפים פתוחים שישמשו גם לאחסון וגם כמקום להניח בו פריטים דקורטיביים שיוסיפו עוד חן למטבח.

מטבח לבן בשרון

כשמדמיינים מטבחים כפריים, מיד רואים מול העיניים את צבע העץ. אמנם ארון מטבח מעץ יהיה לרוב בצבע עץ בגוון בהיר או כהה יותר כי זהו רצון הלקוח, אך מטבח כפרי בהחלט יכול להיות מטבח לבן. חולמים על מטבח לבן בשרון? נגריית ונגה מטבחים יוצרת מטבח לבן בשרון ללקוחות רבים שלה המגיעים מאזור השרון כולו. באתר של ונגה מטבחים ניתן לראות מטבח לבן בו נפגשים הניקיון והמודרניות שמביא הצבע הלבן יחד עם הכפריות הנראית באי ובקיר. במטבח זה ניתן לראות גם שארון מטבח מעץ יכול להיות גם בצבע לבן. האי שבמרכז המטבח יוצר את המודרניות  אך צבע העץ של המשטח מביא את הכפריות. בונגה מטבחים יודעים לשלב בין כפרי, כולל סגנון פרובנס, לבין מודרני  וזהו סוד הקסם של מטבחי ונגה.

מטבחי יוקרה בכפר סבא

נגריית ונגה מטבחים נמצאת במושב נווה ימין הסמוך לכפר סבא ולכן ניתן לראות לא מעט מטבחי יוקרה בכפר סבא שהם מעשה ידיה של ונגה מטבחים. גם במטבחי יוקרה בכפר סבא הבסיס יהיה ארון מטבח מעץ בצבע כזה או אחר, החל מחום עמוק וכהה למחפשים את הכפריות והאותנטיות ועד ארון מטבח מעץ בהיר או צבוע לבן למחפשים את הניקיון והמודרניות. מטבחי יוקרה בכפר סבא יכללו פריטים המשדרים יוקרה כמו אי במרכז עם כיסאות בר יוקרתיים, תאורה מסוגננת ופריטים דקורטיביים המכניסים למטבח ייחודיות ואווירת יוקרה.
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: