ונגה מטבחים

הרצון בעיצוב של מטבח בסגנון כפרי עונה על הצורך של חוויית בישול ביתית ורגועה, שתעניק רגעי נוסטלגיה וחמימות ביתית עוטפת. לכן אם תמיד חלמתם על בישול במטבח ביתי, מרווח, נעים ונגיש המאופיין באווירה פשוטה – אנו בונגה מטבחים נשמח להגשים עבורכם את החלום. השלב הראשוני בתהליך תכנון המטבח מתחיל למעשה על הנייר, כך שכל הרצונות, צרכים וכמובן חלומות מתחברים יחד לכדי מטבח ביתי פונקציונלי ומיוחד שכיף לבשל בו. 

בחירת סגנון עיצוב

ניתן לומר כי המטבח הכפרי שואב את השראתו מעולמות עיצוב מגוונים כמו מאפיינים הנמצאים במטבחים בסגנון אנגלי, נורדי, פרובנס וסגנונות אחרים המבליטים את המראה הפשוט והאותנטי השורר בחלל. לכן בתהליך עיצוב מטבח כפרי חדש אנו נרכיב יחד אתכם את התוכנית העיצובית של המטבח אליו אתם שואפים, עם הבלטה של מאפייני וסגנון העיצוב הנבחר על ידכם. 

לרוב משפחות מקבלות השראה לעיצוב המטבח הביתי שלהם מתמונות של מעצבים ואדריכלים מהארץ והעולם, כך שהתפקיד שלנו בונגה מטבחים הוא לחבר את העיצוב ההשראתי עם הפונקציונליות המתאימה לצרכי המשפחה.

מזנון בחלל המרכזי

התאמת ארונות מטבח

כיוון שיחידות הארונות במטבח מהווים את החלק המרכזי שקיים בחלל, קיימת חשיבות גבוהה לתכנון ארונות אלו כדי שיתאימו לצרכי כל משפחה. הארונות במטבח משלבים מראה, סגנון, אופי וגם פונקציונלית כיוון שחזיתות הארונות מעניקים את המראה המעוצב לחלל ואילו פנים הארונות משמשים כיחידות אחסון נגישות. מטבחים המעוצבים בסגנון כפרי מאופיינים ביחידות אחסון משולבות כדי להעצים את המראה האותנטי, כך שניתן לראות בחלל אחד ארונות פתוחים ללא חזיתות, ארונות סגורים וגם ארונות עם חזית מעוצבת בשילוב זכוכית.

מטבחים כפריים

שילוב מזווה בחלל המטבח

הוספת יחידת מזווה במטבח מאפשרת להתאים את הצורך וההרגלים של בני המשפחה לנוחות הקיימת במטבח, כיוון שארון המזווה משמש לאחסון של מוצרים לפרק זמן ארוך מבלי להעמיס על יחידות האחסון האחרות. על מנת להתאים את הצורך האישי של כל משפחה, אנו בונגה מטבחים מתמחים בעיצוב של יחידת מזווה פונקציונלית שתהווה חלק בלתי נפרד מהמטבח עם מיקום נגיש, מדפים נשלפים וגודל אידיאלי.

הוספת אי מעוצב למטבח

אי למטבח הפך להיות אלמנט מהותי בכל מטבח, כיוון שהוא משמש למגוון מטרות וצרכים כמו משטחי עבודה מרווחים ונגישים במטבח, מקום ישיבה נוח במרכז החלל וכן גם שטחי אחסון נוספים ושימושיים. בכדי לאפשר זרימה מיטבית בין כל האלמנטים הנמצאים בחלל המטבח, אנו מקפידים על עיצוב אי למטבח פונקציונלי בהתאם לצרכי המשפחה המאופיין בחומרי גלם משובחים וברמת גימור גבוהה.

ונגה מטבחים – תכנון ועיצוב מטבחים בסגנון כפרי ייחודי

ההתמחות של ונגה מטבחים היא תכנון ועיצוב של מטבחים בסגנון עיצוב כפרי, תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ושימת דגש על עיצוב ייחודי בהתאמה אישית, על פי צרכי הלקוח וניצול נכון וחכם של החלל הקיים.

שיתוף ברשתות החברתיות
Call Now Button050-370-5391