ונגה מטבחים כפריים

מתוך הבנה כי המטבח הביתי משמש את כל בני הבית כחדר עבודה מרכזי להכנת מאכלים והתכנסויות משפחתיות, אנו בונגה מטבחים כפריים מקפידים על תכנון ועיצוב מטבח בסגנון כפרי בהתאם להעדפה האישית של כל משפחה. כאשר קיים צורך בעיצוב מטבח כפרי חדש, המטרה שלנו היא לחבר את חומרי הגלם הטובים ביותר ליצירת אומנות אחת מרהיבה שתהווה את נקודת המפגש המשפחתית עבור כל בני המשפחה.

עיצוב מטבח כפרי בהתאמה אישית

לכל משפחה יש חלום לעצב מטבח ייחודי, פונקציונלי ומזמין שיהיה כיף לשהות ולבשל בו. על מנת שנוכל להגשים את החלום, אנו מתכננים את עיצוב המטבח יחד עם לקוחותינו כאשר רעיונות ורצונות אישיים נרקמים יחד למטבח כפרי המעוצב בהתאמה אישית. 

בשונה ממה שנהוג לחשוב, המטבח הכפרי איננו מעוצב על פי קו עיצובי אחד אלא מושפע מעיצובים ייחודיים של מטבחים בסגנונות שונים כמו המטבח הפרובנסי, המטבח הנורדי, המטבח האנגלי וגם מטבחים בעיצוב אורבני. הודות לכך ניתן לשלב סגנונות עיצוב שונים ומקוריים לכדי מטבח כפרי חמים, מזמין וביתי המעוצב בהתאם לצרכים והסגנון האישי של כל משפחה.

 

מטבח כפרי קלאסי

מהם המאפיינים של מטבח בעיצוב כפרי?

למרות שמטבח כפרי מעוצב בשילוב של מגוון סגנונות, אי אפשר להתעלם מסגנון העיצוב הייחודי המאפיין את המטבחים הכפריים. סגנון זה מאופיין בקווים פשוטים וכמה שיותר ביתיים, כיוון שההשראה לעיצוב נלקחה מהמראה האותנטי שאפיין את המטבחים בסגנון של פעם שעוצבו בפשטות אך עם פונקציונליות גבוהה. הייחודיות של מטבחים כפריים נמצאת בחומרי הגלם המרכיבים את המטבח, כאשר קיים שימוש מרכזי בחומרים טבעיים ואיכותיים כמו עץ מלא, מתכת, זכוכית, אבן ועוד.

רמת גימור ללא פשרות, שילוב של גוונים צבעוניים וטקסטורות, יחידות אחסון משולבות וחומרי גלם שנלקחו היישר מן הטבע הם אלו המעניקים לחלל המטבח את האווירה הכפרית, המרגיעה והחמימה המעניקה תחושה של בית.

כיצד אי למטבח יוסיף לעיצוב החלל?

המטבחים המודרניים של היום מאופיינים בהצבה של אי במרכז חלל המטבח, כך שהוא משמש למגוון צרכים ביתיים כמו משטחי עבודה במהלך הבישול, מקום אחסון נגיש לכלי ואביזרי מטבח, וגם מקום ישיבה והתכנסות משפחתית לארוחות מזדמנות. כיוון שמדובר על חלק מהותי ופונקציונלי הנמצא במטבח, אנו בונגה מטבחים כפריים מתמחים בעיצוב אי למטבח כחלק מעיצובו הכולל של מטבח חדש או עיצוב והתאמת אי למטבח קיים.

כדי להתאים את עיצוב האי לעיצוב הכפרי השולט בחלל המטבח, התכנון שלו יכלול את כל המאפיינים המרכזיים של סגנון העיצוב הכפרי עם משטחים עשויים עץ מלא, שילוב גוונים התואמים לצבעי יחידות האחסון וכמובן התמקדות בפונקציונליות שמשטח האי יעניק בזמן תהליכי העשייה במטבח.

ארון מזווה במטבח כפרי

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר וליהנות מחוויית עיצוב מטבח כפרי אישית וייחודית שעדיין לא הכרתם, כך שהתוצאה הסופית תעניק את הביטוי הנכון לאופי והסגנון של כל בני המשפחה. 

שיתוף ברשתות החברתיות
Call Now Button050-370-5391