נגריית ונגה

הצורך בתכנון מטבח חדש מביא משפחות רבות לברר על תהליך תכנון ועיצוב מטבח דרך חברות מטבחים שונות, כאשר ברוב המקרים המענה המותאם והטוב ביותר לצרכיהם מוענק דרך נגריות בוטיק, שהן למעשה חברות מטבחים המתמחות בייצור מטבחים בהתאמה אישית.

בעידן של היום, המטבח הפך להיות חלל מרכזי ובלתי נפרד מהמהות של הבית, כך שכל אחד מבני המשפחה נהנה לבלות בו לצורך בישול ארוחות משפחתיות, הכנת מאכלים מהירים וכן גם ישיבה ושהייה בחלל רק כדי לשתות קפה להירגע.

כיוון שלכל אחד יש את הרצונות והצרכים האישיים שלו מהמטבח הביתי, חברות מטבחים סטנדרטיות לעיתים אינן יכולות למלא את כלל הדרישות הללו, כך שאת המענה הטוב ביותר ניתן לקבל באמצעות פנייה אל נגריית מטבחים המתמחה בייצור מותאם אישית. מוזמנים להכיר את נגריית ונגה – נגריית בוטיק המגשימה חלומות ומעצבת מטבחים כפריים בהתאמה אישית מלאה. 

יחידת קפה במטבח פרובנס

מה היתרונות של עיצוב מטבח בנגריית בוטיק?

נגריית בוטיק לייצור מטבחים מתמקדת בעיצוב מטבחים על פי הצורך האישי של כל לקוח, תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר כך שהתוצאה הסופית היא מטבח ייחודי שאין דומה לו. מטבח הוא חדר מרכזי בבית המעוצב בהתאם להעדפה אישית של כל משפחה, כך שתהליך תכנון המטבח באמצעות נגריית בוטיק מתחיל למעשה מהעלאת רעיונות יצירתיים ודמיוניים על גבי נייר, ושילובם כחלק מהעיצוב הכולל של המטבח הביתי שתמיד חלמתם עליו. 

בתהליך עיצוב מטבח בליווי נגריית בוטיק קיימת גמישות תכנונית מקסימלית המותאמת לכל בית ומשפחה על פי צרכיהם של בני הבית  וכן על פי המרחב הנתון בחלל, כך שבדרך הזו ניתן להגיע לתכנון מטבח הממקסם בצורה הטובה ביותר את חדר העבודה הכי חשוב בבית. תכנון מטבח דרך נגריית ונגה תאפשר לכם להיות שותפים מלאים בכל שלבי עיצוב וייצור המטבח, כאשר מעצב מקצועי ונגר מנוסה מלווים אתכם בכל התהליך ועד ליצירת המטבח הייחודי אותו ראיתם בדמיונכם. 

מה החשיבות של שימוש בחומרי גלם טבעיים?

בתהליך עיצוב מטבחים כפריים קיים שימוש רב בחומרי גלם טבעיים כמו עץ, אבן, זכוכית וברזל כדי להעצים את הסגנון הכפרי והפשוט שאפיין את המטבחים הנוסטלגיים שמעלים בכולנו זיכרונות קסומים. נוסף לאלמנט העיצובי המודגש של שילוב חומרי גלם טבעיים, מדובר על איכות ללא פשרות הממקסמת את טיבו של המטבח הכפרי.

מה מייחד מטבח בעיצוב כפרי ממטבחים אחרים?

נוסף לשימוש בחומרי גלם טבעיים, בתהליך עיצוב מטבח כפרי קיימת ירידה לפרטים הקטנים ביותר בכדי להעצים את הסגנון הכפרי האותנטי. כך לדוגמה ידיות לארונות מטבח בעיצובים ייחודיים וחומרים איכותיים, ריקועים ואלמנטים מעוצבים ממתכות, וגם שילוב של יחידות אחסון פתוחות וסגורות מוסיפים לאווירה הביתית השוררת בחלל. את כל אלו ניתן לייצר ברמת גימור גבוהה על ידי נגריית מטבחים איכותית המתמחה בתכנון מטבחים כפריים. 

נגריית ונגה – ייצור ועיצוב מטבחים בהתאמה אישית 

אנו בונגה מטבחים מתמחים בייצור ועיצוב מטבחים בסגנון כפרי על פי התאמה אישית מלאה לכל לקוח, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים המעניקים לכל מטבח את המראה והסגנון הייחודי לו.

שיתוף ברשתות החברתיות
Call Now Button050-370-5391