ארונות עליונים

תכנון יעיל ונכון של חלל המטבח יכלול הנגשה של כלל האלמנטים המצויים בו בצורה פרקטית ושימושית, כך שתהליכי העשייה במטבח יהיו אפקטיביים הרבה יותר. לכן אם עולה הצורך להוסיף שטח אחסון פונקציונלי ואסתטי לחלל המטבח הקיים, ארונות עליונים יכולים להוות את התוספת הטובה והאידיאלית ביותר לצורך זה. 

אנו בונגה מטבחים מייצרים ומעצבים דגמים ייחודיים ומרהיבים של יחידות אחסון עליונות, כך שניתן להתאים לכל מטבח את הארון המושלם עבורו

מטבח כפרי אפור

מהם ארונות עליונים במטבח?

ארונות עליונים במטבח הם יחידות אחסון גבוהות הניצבות בחלק העליון של קירות המטבח, כך שהגישה אליהם היא נוחה ופרקטית יותר לעומת התכופפות אל ארונות הניצבים בחלק התחתון של המטבח. כיוון שמדובר על ארונות נגישים ופרקטיים יותר, הם יכילו את הפריטים והאבזרים השימושיים ביותר כמו כוסות שתייה, צלחות לשימוש יומיומי, קרשי חיתוך וכן גם אחסון של מוצרי מזון הנמצאים בשימוש שוטף.

כיצד להתאים ארונות עליונים לסגנון עיצוב המטבח?

משום שכל מטבח מעוצב באופן שונה וייחודי על פי הצרכים והרגלי השימוש של כל משפחה, וכאמור ארונות עליונים צריכים להיות פרקטיים לשימוש, העדיפות היא להתאים את סגנון יחידות האחסון העליונות על פי הצרכים האישיים של כל מטבח – בין אם מדובר על יחידות פתוחות, סגורות, משולבות או כאלו המעוצבות בסגנון ייחודי ומרשים להעצמת המראה היוקרתי בחלל.

ארונות עליונים פתוחים ללא חזיתות מאפיינים לרוב מטבחים בעיצוב כפרי, המבליטים את המראה האותנטי השולט בחלל. ארונות פתוחים מאפשרים נגישות גבוהה יותר לכלים ומוצרים הנמצאים בהם, וגם מהווים שימוש פרקטי ונוח יותר. אפשרות נוספת היא שילוב של ארונות עליונים משולבים, המאופיינים ביחידות אחסון שחלקם סגורים בחזיתות וחלקם פתוחים וגלויים לעין. בארונות עליונים אלו קיימים שלל אפשרויות אחסון כמו מדפים תלויים, מגירות, וווי תלייה מעוצבים.

מטבח כפרי

עיצוב ארונות עליונים בהתאמה אישית

כשמדובר על הוספת ארונות עליונים במטבח קיים, המטרה היא לשלב בין פרקטיות גבוהה שיחידת האחסון מעניקה לבין עיצוב מותאם לאופי והסגנון העיצובי הקיים בחלל המטבח. ניתן לשלב ארונות עליונים בכל מטבח באמצעות התאמה אישית, בין אם הצורך הוא ביחידת אחסון פתוחה, סגורה או משולבת המאפשרת שימוש מגוון ויעיל לצרכים שונים.

ונגה מטבחים מתמחה בייצור ועיצוב של דגמים מגוונים עבור ארונות עליונים, כך שנוסף למענה על הצורך הפרקטי במטבח ניתן להוסיף אלמנט מעוצב שיקשט אל החלל. כדי להוסיף לחלל המטבח מראה מעוצב וייחודי שימשוך את העין, ניתן להוסיף ארון עליון בעיצוב פרובנס, שהוא למעשה יחידת אחסון עליונה המעוצבת בעבודת נגרות מוקפדת עם חומרי גלם טבעיים של עץ, מתכת וזכוכית.

ונגה מטבחים הינה נגריית בוטיק המתמחה בייצור של מטבחים כפריים ייחודיים ויצירתיים המעוצבים בהתאמה אישית.

שיתוף ברשתות החברתיות
Call Now Button050-370-5391