מטבח כפרי

מטבח כפרי אותנטי בונים בשתי ידיים

מטבח כפרי הינו מטבח שעשוי מחומרים טבעיים באיכות גבוה מעץ מלא בשילוב עבודת יד.
זהו מטבח שנותן תחושה של נוסטלגיה, תחושה של פעם…

לכל סוג מטבח יתרונות משלו, מטבח אנגלי כפרי המתאפיין בשימוש בעץ מלא במראה טבעי יותר ורך, יקנה אווירה חמימה, נעימה ונוסטלגית לאלו המחפשים הרגשה המזכירה תקופות פשוטות יותר בכפר.
מטבח פרובנס מתאפיין במראה טבעי אך נקי יותר וחלק יותר מהמטבח הכפרי. לאלו הרוצים לשלב עיצוב של מטבח כפרי עם עיצוב מטבח מודרני וחדשני ניתן לשלב בעץ חומרים כגון נירוסטה שתאפשר ליהנות מהחיבור שבין המטבח הכפרי והמטבח מודרני.

בניית מטבח כפרי מעץ הינה מלאכת מחשבת אשר בסופה אנחנו מקבלים את המטבח המתאים ביותר עבור הצרכים והרצונות שלנו.

מטבח כפרי – טוב למשפחה

מטבח כפרי משפחתי
מטבח כפרי משפחתי

מטבח כפרי, בעל פינת אוכל גדולה משמש לא רק להכנת הארוחה, אלא גם כמקום מפגש למשפחה ומחזק את הקשר בין בני המשפחה. עיצוב מטבח בצורה המתאימה למשפחה שלנו ולאורח החיים שלנו הינו דבר בעל חשיבות רבה ואנו משקיעים זמן רב ומחשבה בתכנון נכון של סוג מטבח המתאים לכם.
אנחנו בנגרית ונגה, הבנו שהמטבח הוא מזמן כבר לא רק מקום המשמש להכנת אוכל. כיום מטבח הוא מקום המהווה את אחד החללים החשובים ביותר בבית שלנו ולעיתים הוא ממש לב ליבו של הבית.

מטבח כפרי, על כל סגנונותיו, משרה אווירה חמה, מזמינה, עוטפת, אותנטית, ותמיד, תמיד מוצלחת. הוא מכניס הרבה אור ואהבה לחלל הבית והופך למקום הבילוי המרכזי בבית עם המשפחה או החברים.

מטבח כפרי אף פעם לא יוצא מהאופנה

הסגנון הכפרי מעניק אווירה ביתית וחמה, כמו פעם, כשהיו בונים מטבח בעבודת יד תוך הקפדה על הפרטים הקטנים. רב העבודה נעשית בידיים אנושיות ולא באמצעות מכונות.
סוד המטבח הכפרי טמון בבחירת החומרים הנכונים ושילוב נכון עם החלל. בחירת סוג העץ, בעדיפות לשימוש בעץ מלא, צבע העץ והגימור שלו הוא שייקבע את אופי המטבח.

אופיו ויופיו של המטבח משתלבים יחד בחיי המשפחה שלנו ותורמים להרמוניה בבית.
המטבח נותן ביטוי לסגנון ולאופי של כל אחד מבני הבית. כל אחד מאיתנו מרגיש את הקסם במטבח שהוא חלק מהקסם שבו…

המטבחים הכפריים ב"ונגה", נבנים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, התאמה אישית לסגנון הבית, שימוש בחומרים איכותיים ורמת גימור גבוה.

[nggallery id=11 template=dop-thumbnail-gallery]


אם הגעתם עד כאן אתם בטח חושבים על מטבח חדש,
צרו קשר לפגישת ייעוץ אישית לתכנון המטבח החדש שלכם!


קרא עוד על מטבחים כפריים

שיתוף ברשתות החברתיות
Call Now Button050-370-5391