מטבח טוסקני

מטבח טוסקני הוא מטבח חמים בעל נוכחות והוא נמנה מבין אחד מסגנונות המטבחים כפריים.

מטבח טוסקני מאופיין בשימוש בעץ מלא, במראה משויף, מחורץ, מעוטר וצבוע בשיטות צביעה מסורתיות. העיצוב הטוסקני הוא טבעי ומחוספס ויוצר אווירה כפרית ומזמינה והוא נעשה אופנתי מאד בתחום עיצוב המטבחים לאחרונה.

במטבח טוסקני, נשתמש באלמנטים אלגנטיים כמו קרניזים ועבודת יד אומנותית ונעניק דגש למסגרות הארונות ונשקיע בפיתוחי עץ מיוחדים.

מטבח טוסקני עם חיפויי קיר בסגנון כפרי
מטבח טוסקני עם חיפויי קיר בסגנון כפרי

המטבח הטוסקני הוא מטבח מרשים ובלתי רגיל, הוא רומנטי עם קסם של העולם הפשוט של פעם, וזאת בזכות שימוש בעץ מלא ובצבעים נעימים.

קשר עיצובי לאדמה בולט במיוחד במטבח טוסקני והוא בא לידי ביטוי באמצעות הכנסת אלמנטים עיצוביים של ה-"חוץ" ל- "פנים", במקרים רבים נשתמש בחיפויי קיר מאבן במראה טבעי.

עיצוב מטבח כפרי בסגנון טוסקני, משרה אווירה קסומה ונוסטלגית ע"י שימוש בצבעי אדמה טבעיים בגוונים של חום, זהב, שמנת וצהוב. מבחינת מרקמים וטקסטורות, נקפיד להשתמש במרקמים רכים ועדינים.

מטבח טוסקני, מעוצב כמיטב המסורת האיטלקית, הוא מטבח שמיד נותן לנו את ההרגשה שאנחנו במטבח כפרי איטלקי. מיד אפשר לדמיין ריחות של פסטה טרייה, ורוטב עגבניות סמיך המבעבע בתוך שמן זית איטלקי איכותי.
אווירה עשירה זו, היא מה שמוביל אותנו ליצירת המטבח הטוסקני המושלם עבורך.

עיצוב מטבח טוסקני מכניס את מזג האוויר והשמש הטוסקנית הנעימה אליכם למטבח ומביא את איטליה קרובה אליכם מאי פעם. לכן במהלך עיצוב מטבח כזה אנו מעדיפים חלונות מטבח גדולים שיכניסו כמה שיותר אור שמש טבעי למטבח הטוסקני שלנו.

את המטבח שלנו ניתן להעשיר באמצעות ריהוט כפרי בסגנון תואם כמו: פינת אוכל מעץ, אי למטבח, מזנון וחפצי נוי בהשראת הסגנון הטוסקני .

המטבח הטוסקני מתאפיין במשפחתיות ואווירת הביחד שלו. שכן באיטליה משפחות נוטות לאכול ולבשל יחדיו. מטבח מעוצב כהלכה, יעניק מקום מפגש נעים ונוח לך ולמשפחתך.


נגריית ונגה מתכננת ומייצרת מטבחים כפריים מעל 15 שנה.
לחץ כאן לצפייה במטבחים כפריים>>

שיתוף ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button050-370-5391