מטבח גדול

מטבח גדול – יתרונות המטבח הגדול וחופש העיצוב בו

עיצוב מטבחים הוא תחום עצום ומגוון, שיש בו הכל מהכל – צבעים, צורות, אביזרים, ריהוט ייעודי למטבח, חיפויי קירות, ריצוף ומכשירי חשמל. אבל כל אלה לא יכולים להפוך למטבח של ממש, עד שהם מקבלים את החלל המתאים.

אופי החלל משפיע על עיצוב המטבח בצורות שונות ורבות, אך אולי ההשפעה החשובה ביותר שיש לו על המטבח באה לידי ביטוי בגודל המטבח האפשרי.

אז אם יש לכם חלל גדול ורחב לעצב בו את מטבח החלומות שלכם – אנחנו חושבים שהרווחתם.

איך תעצבו את מטבח החלומות שלכם בחלל גדול?

אתגרים בעיצוב מטבח גדול

עיצוב מטבח גדול מביא איתו שפע של יתרונות, ובמקביל גם כמה אתגרים משמעותיים.

העיקרי שבהם ליצור הרמוניה בין חלקי המטבח ויחד עם זאת נגישות קלה בין איזור לאזור כך שלא נעשה דרך ארוכה מידי להגעה לכל מוקדי העשייה.

היות ומטבח מתפקד לא רק לצורך בישול, אלא גם מהווה נקודת מפגש משפחתית וכן מקום התכנסות להכנת שעורי בית, קריאה ועבודה מול מחשב, וככזה מטבח גדול מרחיב את אפשרויות היישום של כל אחת מהפעילויות שמתקיימות במטבח.

כדי לעצב מטבח גדול צריך לדעת איך לחלק את החלל בצורה נכונה, מה להציב בכל חלק של החלל ואיך להתאים את חלקי המטבח השונים זה לזה, כמו גם לשאר חלקי הבית.

תכנון אי במטבח גדול

אי במטבח רגיל נותן showw  לבית כולו, על אחת כמה וכמה אי במטבח גדול,

אי כזה יכול לשמש עמדת עבודה נוספת למשתמש נוסף במקביל, ויותר מכך ניתן למקם כיריים או כיור באי (או גם וגם) כך שחווית הבישול תהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהארוחה עצמה 

מטבח כפרי פרובנס
אי באורך 4 מטר, משמש לישיבה ואחסון ומותקנים בו כיור וכיריים
מטבח כפרי פרובנס שמנת
מטבח כפרי פרובנס עם אי במידות 2.5 מ משלב מתקן יינות עשיר
 

יתרונות בעיצוב מטבח גדול

עיצוב מטבח גדול מביא איתו גם מרחב יצירה נפלא, לאפשר לכם לכלול במטבח אלמנטים שלא יכולים להתקיים במטבח קטן וליצור המון המון שטח אחסון.

הנה כמה יתרונות שיעשו לכם חשק לעצב מטבח גדול:

  • אי גדול במטבח נותן שואוו, הוא לבד יכול להכיל שפע של מקום אחסון, המשולבים במקום התכנסות של כל המשפחה, לעיתים אי כזה כולל בו כיריים ואז נותן גם חווית בישול וארוח ייחודיים.
  • במטבח גדול יחידות המישול החשמליות מקבלות גם הן נוכחות מרשימה, מקרר רחב ידיים, תנור עצמאי רחב וכלי עבודה חשמליים נוספים כמו מיקסר, מכונות קפה, ועוד הופכים לחלק מוחצן ומשמעותי במטבח.
  • במטבח גדול ניתן לשלב יחידות אחסון המנותקות מרצף הנגרות ומשלימות אותו בעיצוב חדשני וייחודי, אלמנטים מברזל משתלבים היטב כארונות עליונים למטבח ויחידות מזווה ומעניקים למטבח הכפרי עיצוב ייחודי שמאפיין מטבחי יוקרה.
  • מטבח גדול יכול לכלול יותר מעמדת עבודה אחת ויוצר חווית בישול זוגית ומשפחתית

לסיכום,

לעיצוב ותכנון המטבח יש תפקיד לא רק אסתטי ופונקציונלי, עיצוב משפיע באופן ישיר על הרגשות שלנו, על מערכות היחסים, מטבח גדול המותאם באופן אישי לכל משפחה ומשפחה תורם גם לתחושת השייכות של בני המשפחה למקום ע"י הענקת מקום פיזי לתחביבים ומעצים את חווית הבישול והארוח המשותפים, רגעים יפים שיוצרים את החיים עצמם.

לתכנון מדוייק ומוקפד של מטבח גדול, דברו איתנו

שיתוף ברשתות החברתיות
שלח הודעה
1
אילו פרטים תרצו לקבל?
היי, שמחים שפניתם אלינו
מה תרצו לדעת?
Call Now Button