-- תכנון למטבח | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
תכנון למטבח

תכנון למטבח

עבודת תכנון למטבח היא מהעבודות המורכבות בעיצוב בית. מטבח מהווה אזור אחסון למזון ולכלי בישול יחד עם היותו אזור עבודה בו התנועה צריכה להיות נוחה. בדירות המודרניות המטבח הוא פתוח וגלוי כך שהוא נראה לרוב כבר מהכניסה לבית ולכן צריך להיות עם מראה מושך ומזמין המתחבר עם עיצוב הבית כולו. בונגה מטבחים תכנון למטבח הוא המומחיות. נגריית ונגה מטבחים מתמחה בעיצוב מטבחים כפריים, ומבצעת תכנון למטבח מאפס כמו גם במטבח בו נעשה שיפוץ חלקי.

תכנון ועיצוב מטבחים

כאמור, בדירות המודרניות בהן המטבח נראה כבר מהכניסה לבית תכנון למטבח כולל בתוכו גם את עניין העיצוב. כשמדברים על תכנון ועיצוב מטבחים, התכנון והעיצוב הם חבילה אחת בלתי נפרדת ולעוסק בעיצוב המטבח חייב להיות גם רקע בתכנון ולהיפך. לא ניתן להפריד תכנון ועיצוב מטבחים לשני חלקים נפרדים. במקביל למציאת האלמנטים שייצרו את סגנון העיצוב הרצוי יש לתכנן גם את הפרטים הטכניים: פתרונות האחסון- האם להתבסס יותר על ארונות עליונים או תחתונים? היכן יהיו המגירות? האם והיכן יהיו קלפות? בארונות העליונים- איזה עיצוב יתאים לסגנון וגם יהיה פרקטי ונוח? בונגה מטבחים ישנה ירידה  לפרטים הקטנים ביותר כדי להוציא את המטבח המושלם.

מטבחים מעץ בתל אביב

למרות הניסיון הרב שישנו לונגה מטבחים בעבודות תכנון למטבח, כל פרוייקט עומד בפני עצמו ואין פרוייקט שדומה לאחר. תמיד ישנם הבדלים בטעמו של הלקוח או בתנאי השטח, במיוחד כשמדובר על מטבחים מעץ בתל אביב. העיר הגדולה מציבה לא מעט אתגרים בכל הקשור בתכנון למטבח, במיוחד בדירות התל אביביות הממוצעות בהן המטבח הוא קטן. מטבחים מעץ בתל אביב מכניסים הרבה חמימות לתוך בית המצוי בסביבה אורבנית מובהקת ודווקא בשל כך מטבחים מעץ בתל אביב הם מבוקשים. מטבחים מעץ יכולים להיות שונים מאוד זה מזה, כשעץ יכול להיות עץ כהה בעל מראה פראי וגם עץ מעובד בעל מראה עדין הצבוע שמנת או לבן. מטבחים כפריים הם קשת ענקית של אפשרויות (וגם צבעים...)

מטבחי יוקרה כפריים בתל אביב

העוסקים בתכנון למטבח נתקלים באתגרים מבחינת רצון הלקוח. מטבחי יוקרה כפריים בתל אביב טומנים בתוכם איזושהי סתירה שיש למצוא דרכים יצירתיות כיצד להתגבר עליה. מטבחים רבים בתל אביב הם קטנים  כך שזהו אתגר לחבר בין נתוני המטבח לבין יוקרה. גם בין יוקרה וסגנון כפרי החיבור יכול להיות מאתגר. ונגה מטבחים בעלי ניסיון רב בעיצוב מטבחי יוקרה כפריים בתל אביב. הם עושים זאת בהצלחה לא רק במגדלי יוקרה אלא גם בדירות הממוצעות. בזכות אלמנטים שונים שמתכתבים זה עם זה נוצר מראה יוקרתי וכפרי  גם בעיר ללא הפסקה.

 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: