-- תכנון ועיצוב מטבח | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
תכנון ועיצוב מטבח

תכנון ועיצוב מטבח

אחד החלקים המורכבים בעיצוב הבית הוא תכנון ועיצוב מטבח. המטבח הוא אזור מאתגר מכל הבחינות. זוהי סביבה לחה בה נעשה מגוון רחב של פעולות, מהכנת אוכל וניקיון ועד אכילה ואירוח. תכנון ועיצוב מטבח צריך להתחשב בכל הגורמים, החל ממידות המטבח ועד אורח חייו של הלקוח ובני הבית. לכן, כשבוחרים חברה שתעצב עבורכם את המטבח, חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון רב שאיכות הוא לא שמה השני אלא הראשון. נגריית ונגה מטבחים מתכננת ומעצבת מטבחים כפריים כבר שנים ומתאימה את העיצוב באופן מדויק לתנאי המקום ורצון הלקוח.

עיצוב מטבח בהרצליה

בהרצליה ישנו מגוון רחב של בתים, החל מדירות פשוטות ועד לוילות יוקרה. לכל אחד מסוגי הבתים מתאים עיצוב שונה של מטבח. לכן, עיצוב מטבח בהרצליה יהיה שונה מאוד בין בית אחד לאחר. אם בבית אחד האתגר יהיה עיצוב נוח במטבח קטן מאוד, בבית אחר האתגר יהיה הפיכת מטבח גדול מאוד לאזור שישרה אווירה חמימה וביתית ולא תחושת ניכור. המטבח הכפרי הוא סגנון נפוץ מאוד בעיצוב מטבח בהרצליה כמו גם לתכנון ועיצוב מטבח באופן כללי. הכפריות יכולה לבוא לידי ביטוי במקומות שונים במטבח ובמינון שונה, ממטבח העשוי כולו עץ כהה וידיות בולטות המשדרים אווירה נוסטלגית ועד מטבח בו העץ הא בהיר והמראה חמים אך עדין ולא מחוספס מדי.

עיצוב מטבח בכפר סבא

ונגה מטבחים עוסקת הרבה מאוד בעיצוב מטבח בכפר סבא, העיר השכנה למקום בו נמצאת הנגריה. מתוך היכרות רבת שנים עם תושבי כפר סבא, בונגה מטבחים כבר יודעים שעיצוב מטבח בכפר סבא יכול להיות במגוון וריאציות, ממודרני עם נגיעות כפריות עד מטבח פרובנס כפרי מובהק, כי בתכנון ועיצוב מטבח הכל אפשרי. בכל סגנון שיבחר הלקוח, אין פשרה על הנוחות והפונקציונליות. גם אם המעטה הוא כפרי ולוקח אתכם לכפר באירופה לפני מאה שנה, הליבה היא מודרנית לחלוטין. הפרזול חדש ומודרני ומציע מגוון פתרונות חדשניים כמו מתקנים נשלפים מארונות, מגירות עם מסילות איכותיות וחציצה פנימית. לתושבי כפר סבא אין התלבטות- בעיצוב מטבח בכפר סבא הכתובת היא ונגה מטבחים!

עיצוב מטבח במרכז

כאשר בונגה מטבחים ניגשים לעיצוב מטבח במרכז כמו גם תכנון ועיצוב מטבח בכלל, חלק חשוב בתהליך העבודה הוא היכרות עם הלקוח. לפני שיגשו לעבודת הנגרות, ההיכרות עם הלקוח חשובה לתכנון נכון שיתאים לצרכי הלקוח וטעמו. בין אם זהו עיצוב מטבח במרכז או בכל מקום אחר, נתונים כמו הרגלי הבישול של הלקוח, סגנון הבישול ועד כמה הלקוח מבשל, הרגלי האכילה- האם ישנן ארוחות משפחתיות, הרגלי האירוח ועוד הם חשובים על מנת שתכנון ועיצוב מטבח יתן מענה מושלם ללקוח.
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: