-- שת"פ עם אדריכלים | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
עיצוב כפרי

שת"פ עם אדריכלים

רבים היום בונים ומתכננים את עיצוב הפנים בבית בעזרת אדריכלים ומעצבי פנים. אם בעבר שכירת שירותיו של אדריכל פנים היה שמור לעשירון העליון, היום גם בני מעמד הביניים מבינים שעיצוב הבית בעזרת אדריכל ומעצב פנים הוא השקעה לטווח ארוך ממנה יהנו בני הבית לאורך זמן. התכנון הנכון יותר, הניצול הטוב יותר של שטח הדירה, התאמת הריהוט והאביזרים לצרכי בני הבית וטעמם בהחלט שווים את ההשקעה. אדריכלים בוחרים את הריהוט הטוב והאיכותי ביותר בהתאם לתקציב הלקוחות. אנו בוונגה מטבחים פועלים בשיתוף מלא עם אדריכלים ומציעים איכות ללא פשרות, עיצוב ייחודי והתאמה לתקציב סטנדרטי.

מטבחים מעוצבים ומאובזרים עד לפרטים הקטנים

בתור אדריכלים אתם ודאי יודעים שאחד האזורים המורכבים ביותר בבית הוא המטבח. במטבח נעשות פעולות רבות של עבודה והכנה, אכילה, אירוח ועוד. המטבח צריך לספק פתרונות אחסון יעילים ונוחים, משטח עבודה רחב, אופציה לתנועה זורמת וחופשית וגם עיצוב שישתלב בהרמוניה עם שאר הבית. אם הסגנון האהוב על לקוחותיכם הוא סגנון כפרי אנו כאן בשבילכם ובשבילם. ונגה מטבחים מתמחה בעיצוב מטבחים כפריים המשלבים בין סגנון חמים וטבעי לבין שימוש באבזור חדיש וטכנולוגיה מודרנית. אנו מציעים גם אפשרות לרכישת מוצרי חשמל ייחודיים במחירים מצוינים וכן קשר ישיר לספק השיש.

למצוא את הכפריות גם באמבטיה

הלקוחות מחפשים את הסגנון הכפרי גם בחדר האמבטיה? נגריית ונגה מטבחים היא הכתובת. אנו מתכננים ומייצרים ארונות אמבטיה בסגנון כפרי הכולל עיצוב מיוחד עם אלמנטים דקורטיביים שונים כמו דלת העשויה זכוכית סבתא, דלת תריס, צבעים על פי רצון הלקוח וכמובן הכל עשוי עץ מלא כך שרטיבות חדר האמבטיה אינה פוגעת בעמידות הארונות.

כשאיכות ועיצוב הולכים יחד

אדריכלים ומעצבים אינם מתפשרים על איכות המוצרים שהם רוכשים עבור לקוחותיהם או יועצים להם לרכוש. אנו בונגה מטבחים קיימים כבר למעלה מעשרים שנה בזכות חוסר הפשרה על איכות החומרים בהם אנו משתמשים ואיכות העבודה הנובעת מידע מקצועי רחב וניסיון רב של אנשינו.

מחפשים את הטוב ביותר עבור הלקוחות? מחפשים ריהוט בסגנון כפרי שהלקוחות יהנו ממנו למשך שנים? אנו בוונגה מטבחים עובדים שנים מול אדריכלים ומעצבים ונשמח לעבוד גם איתכם.
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: