שיפוץ במטבח-הטרנד החסכוני

אם יש לכם מטבח ישן אבל אתם ממש התרגלתם לסידור הארונות, לצורת האיחסון ובסך הכל אתם די מרוצים מהמטבח, תוכלו לעשות שיפוץ מטבח בלבד ולחסוך עשרות אלפי שקלים, אף שתקבלו בסופו של דבר מטבח חדש לחלוטין.

אז מתי כדאי לעשות שיפוץ מטבח ומתי עדיף לרכוש מטבח חדש? מה משפצים במטבח? ואיך הופכים מטבח לחדשני ואופנתי? הכל בכתבה הבאה.

מתי כדאי לשפץ מטבח קיים?

כאשר ארונות המטבח מיושנים, או שחלקם שבורים, אם הפרזול התקלקל, או הצבע התקלף ובכלל אם העיצוב של המטבח כבר ממש OUT – שיפוץ מטבח יכול להיות פתרון מצוין.

יחד עם זאת, שיפוץ מטבח מתאים רק למטבחים שהארונות נשארו במצב סביר כלומר, העץ שלם ולא אכול. במידה, והארונות כבר שבורים והעץ אינו במצב שלם, עיצוב מטבח חדש מתבקש.

כמו כן, אם ארונות המטבח אינם פונקציונליים עוד בשבילכם ואתם צריכים לשנות את כל צורת האחסון ואת גודל הארונות והמגירות, כנראה שתצטרכו מטבח חדש.

איך עושים שיפוץ מטבח?

שיפוץ מטבח מצריך ביצוע של מספר שלבים בניהם:

  • החלפת דלתות מטבח
  • החלפת הפרזול
  • צביעה של המטבח הקיים
  • החלפת ידיות למטבח
  • ניתן גם להוסיף אלמנטים כמו (מגירות נוספות, ארונות, אי וכיו"ב)

מי משפץ את המטבח?

יש נגריות שמתמחות בכל הנושא של שיפוץ מטבח ומאפשרות החלפת דלתות מטבח, צביעה או שיפוץ כללי למטבח. הלקוחות יכולים לבחור את דלתות ומגירות המטבח כראות עיניהם, כמו גם את הידיות והנגריה דואגת לכל היתר.

לא כל נגריה מבצעת שיפוץ מטבח קיים ונגריות רבות מספקות שירות עיצוב מטבח חדש בלבד. מומלץ מאוד לבצע את השיפוץ בנגריה שפועלת ומוכרת שתעמוד בלוח הזמנים.

היתרונות בשיפוץ המטבח לעומת עיצוב חדש

אין ספק, שהיתרון הבולט ביותר הוא כמובן החיסכון הגדול בכסף, שכן, עיצוב מטבח חדש יכול להסתכם בעשרות אלפי שקלים ושיפוץ מטבח לעומתו מוזיל את העלויות משמעותית.

כמו כן, משפחות רבות התרגלו למטבח הקיים ורואות בו אידיאלי מבחינת האיחסון והצרכים שלהן, לכן, במקרה זה, במידה וארונות המטבח במצב סביר ותקין, ניתן לעשות שיפוץ למטבח ולזכות במטבח חדש ובמינימום השקעה כספית.

 

שיתוף ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button050-370-5391