ריצפת עץ במטבח הכפרי ישראלי – מפגש של כפר ויוקרה

רצפת פרקט הפכה בשנים האחרונות מאוד פופולרית, רבים מבין מעצבי הפנים בישראל ממליצים על רצפת פרקט לאזורים שונים של הבית.

כאשר נשאלת השאלה האם התקנת פרקטים מתאימה גם למטבח הביתי, יש לבחון את התאמת הפרקט לצרכי המשתמשים. בכדי לסייע לכם בקבלת ההחלטה הנכונה נבחן את הצרכים העולים במהלך עיצוב המטבח ואת חומרי הגלם המתאימים להבטחת עמידות, ניקוי קל וגם סגנון.

המטבח המודרני הוא הרבה יותר מחדר אחסון והכנת מזון, המטבח משמש היום מקום מפגש ובילוי משפחתי, את רוב זמן האיכות המשפחתי שלכם תבלו במטבח סביב שולחן האוכל.

את סגנון עיצוב המטבח תבחרו בהתאם לצרכים של בני הבית וקו העיצוב הכללי של הבית. הבחירה הקלאסית והנפוצה ביותר ליצירת אווירה משפחתית חמימה היא מטבח בעיצוב כפרי.

יתרונות של התקנת פרקטים במטבח

  1. מראה מעוצב, כפרי ומודרני.
  2. מחירים אטרקטיביים, אפשר למצוא סוגים שונים של פרקט בטווחי מחירים משתנים.
  3. התקנת פרקט במטבח אפשרת תוך שילוב פרקט גם בסלון, אידאלי בעבור מטבחים פתוחים.
  4. פרקטים קלים מאוד לניקוי, הם מתנקים בקלות כל עוד נעשה שימוש בסוג נכון של עצים. ניתן לנקות בקלות מהמשטח גם לכלוך שומני או רטיבות.

החסרונות של הכנסת הפרקט למטבח באים לידי ביטוי רק כאשר העבודה מתבססת על בחירה לא נכונה של סוגי העץ או עבודה לא מקצועית. רצפת פרקט אפשר להתקין תוך שימוש בסוגי עצים שונים, לא כל סוגי העצים מתאימים גם למטבח.

אלפי שנים של עיצוב מטבחים כפריים עם עץ מלא

רצפת הפרקט מאוד מודרנית ופופולרית, אך למעשה, סגנון העיצוב הכפרי כבר משלב עץ מלא בעיצוב המטבח מזה שנים רבות. הבחירה בעץ המלא מביאה עמה מראה חמים, משפחתי, כפרי ויוקרתי. התקנת פרקטים מלווה היום סגנונות עיצוב רבים, הסגנון הכפרי עודו פופולרי מאוד, כאשר היום הוא משתלב עם אלמנטים מודרניים, מוצרי חשמל חדישים ומבחר פתרונות אחסון יצירתיים ומשוכללים.

מהו עיצוב מטבח כפרי?

זהו סגנון המתבסס בעיקר על בחירת חומרי גלם מאוד איכותיים, בעבר נהוג היה לרכוש מטבח חדש אחד ל-30 שנה. חומרי הגלם כולם נבחרו בקפידה מתוך מטרה לעשות בהם שימוש ארוך טווח. העיצוב הכפרי מתאים למשפחות עם ילדים, זוגות צעירים או מבוגרים וגם בתי עסק. עץ מלא הוא חומר גלם יוקרתי ופופולרי בישראל. נבקש להדגיש שוב כי סוגים שונים של עצים מביאים עמם תכונות שונות, יש להתייעץ עם איש מקצוע בדבר בחירת סוג העץ המתאים ביותר לכל מלאכה.

לפרטים נוספים על התקנת פרקטים בקרו באתר פרקט בשרון

 

שיתוף ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button050-370-5391