-- עיצוב למטבחים | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
עיצוב למטבחים

עיצוב למטבחים

המטבח הוא אזור חשוב בבית. הוא מהווה נקודת חיבור בין הכניסה לבין הסלון ומרכז הבית וגם נקודת חיבור של בני הבית, בין אם בבישול משותף, ארוחות משפחתיות, אירוח ואפילו פעולות שאינן קשורות לאוכל כמו הכנת שיעורים. לכן, עיצוב מטבחים הוא קודם כל תכנון מדויק המתאים לצרכי הלקוח. ישנם היום פתרונות ואמצעים שונים להפוך עיצוב מטבחים לא רק ליפה ואסתטי אלא גם לנוח ופרקטי יותר. נגריית ונגה מטבחים מתמחה בעיצוב למטבחים כפריים ומשלבת בין המראה הכפרי ואלמנטים ממנו לבין פתרונות חדשניים לקבלת מטבח נוח ופרקטי.

נגר ברעננה

אם בעבר נגר היה בעל מקצוע יחיד שעובד לבד בסדנה קטנה, היום הדברים כבר אינם כך. אם תחפשו נגר ברעננה בגוגל ללא ספק תגיעו לונגה מטבחים הידועה לא רק בעיצוב למטבחים שהיא עושה אלא בכל הקשור לנגרות. כאן לא תמצאו נגר ברעננה אלא נגריה. אמנם ונגה מטבחים היא נגריה משפחתית ומיד עם הכניסה אפשר להרגיש את האווירה המשפחתית והחמימות, אך התפקידים מאוד ברורים ומסודרים כך שכל אחד עוסק בדיוק בתחום בו הוא מתמחה. ונגה מטבחים עושה עיצוב למטבחים ללא פשרות ומציעה את הטוב ביותר כבר כעשרים שנה, כך שבפעם הבאה שאתם מחפשים נגר ברעננה, ונגה מטבחים היא הכתובת.

מטבחים מעץ ברעננה

מטבחים כפריים הם קודם כל מטבחים מעץ. ניתן למצוא מטבחים מעץ ברעננה ובמקומות רבים נוספים. הרצון להביא קצת מן הכפר גם לתוך הערים הפך את הסגנון הכפרי לנוכח מאוד בעיצוב למטבחים. מטבחים מעץ ברעננה יכולים להיות שונים מאוד זה מזה. המטבח יכול להיות מסוגי עצים שונים ובמידת עיבוד שונה. הוא יכול להיות מעץ גושני שהוא המלא והגולמי ביותר או עץ מעובד במידה מסוימת ליצירת מראה עדין ומודרני יותר. מחפשים מטבח לבן? ניתן לראות מטבחים מעץ ברעננה ובכל מקום אחר שצבועים בלבן והדבר לא מפחית מאיכותם ומהמראה הכפרי שנוצר באמצעות אלמנטים אחרים כמו תאורה, צמחים, כלים בסגנון כפרי אותנטי ועוד.

עיצוב מטבח ברעננה

עיצוב למטבחים הוא עבודה מורכבת. העובדה שמטבח מורכב מאזורים שונים המיועדים לעבודות מטבח שונות כמו בישול ואפיה או ניקיון יחד עם היותו אזור אחסון גם לכלים וגם למוצרי מזון ומשמש במקרים רבים גם לאכילה ואירוח הופכת את תכנונו ועיצובו לעבודה מורכבת. עם זאת, עיצוב למטבחים ברעננה ובכלל הנעשה כפי שצריך הופך להיות פשוט. הסוד של ונגה מטבחים אשר אצלה עיצוב מטבחים ברעננה ובכלל קורה ממש כמו קסם הוא קודם כל ההקשבה ללקוח והיכרות עימו יחד עם מקצועיות ללא פשרות.
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: