-- עיצוב ותכנון מטבח | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
תכנון ועיצוב מטבח

עיצוב ותכנון מטבח

מטבח הוא נקודת מפגש וחיבור בבית. המטבח הוא גם אזור דינמי בו מתרחשת פעילות רבה ומתקיימת עבודה. לכן, מטבח צריך להיות מתוכנן היטב כך שיהיה פונקציונלי ונוח ובנוסף מעוצב על פי טעמם של דיירי הבית ובאופן התואם את הסגנון העיצובי של הבית כולו. לכן, התייעצו עם אנשי מקצוע הנמצאים כבר שנים בתחום, כמו ונגה מטבחים, נגריה המתמחה בעיצוב ותכנון מטבחי למעלה מעשרים שנה.

ניצול מקסימלי של שטח המטבח

פרמטר חשוב בעיצוב ותכנון מטבח בצורה נכונה הוא ניצול השטח בצורה הטובה ביותר. על מנת לעשות זאת יש לנצל לא רק את השטח אלא גם את הגובה באמצעות מתקני אחסון המותקנים מעל הרצפה ובצמוד לקיר כמו קלפות, מדפים פתוחים, ארונות עליונים ועוד. היום ישנם פתרונות חכמים המאפשרים ניצול שטח המטבח היטב. אחד מהם הוא מג'יק קורנר, מתקן נשלף אשר מאפשר אחסון מלא גם של הארון הפינתי.

התאמת המטבח לעבודה נוחה ותנועה זורמת

המטבח, בתור דינמיק ספייס, הוא אזור בו אנו נמצאים בתנועה ובפעילות. תכנון נכון של המטבח ישפיע משמעותית על תנועה זורמת ועבודה אפקטיבית. חלוקה של המטבח לאזורים על פי אזור אחסון כלים, אזור אחסון מזון, אזור עבודה והכנה, אזור בישול ואפיה ואזור ניקיון תאפשר עבודה ממוקדת ללא התרוצצות. מתקני אחסון הנמצאים בגובה נוח וחוסכים התכופפות או לחילופין טיפוס יקלו משמעותית על עבודת המטבח. ונגה מטבחים מתכננים את המטבחים כך שיתאימו לצרכי הדיירים באמצעות שילוב מנצח של מגירות איכותיות עם מקום רב לאחסון, ארונות עם מתקנים נשלפים לאחסון נוח ועוד.

בחירת סגנון עיצובי מתאים

סגנון העיצוב של המטבח צריך להשתלב בהרמוניה עם הסגנון העיצובי הכללי של הבית. סגנון העיצוב יכול להיות מודרני מאוד ונקי או כפרי היוצר אווירה חמימה. העיצוב הכפרי והנוסטלגי לא צריך לבוא על חשבון תכנון מודרני ואבזור במכשירים ובפתרונות אחסון מודרניים וחכמים. על מנת ליצור את השילוב בין סגנון רך ומתרפק לבין פונקציונליות מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע שידעו כיצד לאזן בין הסגנון החמים לבין אבזור מודרני וחדשני.

תכנון ועיצוב מטבח כך שיהיה פרקטי לעבודה, יציע פתרונות אחסון נוחים וגם יהיה אסתטי דורש השקעת זמן ואנרגיות ובעיקר ידע מקצועי ומיומנות רבה. ונגה מטבחים מציעים יעוץ מקצועי וליווי מרגע הפניה דרך התכנון מפורט ועד לביצוע מושלם. להשלמת התהליך אנו מציעים לכם לרכוש דרכנו מוצרי חשמל ייחודיים למטבח ואף מציעים קשר ישיר לספק השיש.
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: