עיצוב הבית באופן מודרני עם מזנון מגבס

הבית שלנו הוא העוגן שלנו ולכן אנו צריכים לדאוג למראהו. כל אחד מאיתנו מדמיין כיצד יראה ביתו. אנחנו אוהבים דברים שונים ומיוחדים, מודרנים או עתיקים והיום יש לנו את האפשרות להעביר את הדמיון למציאות. כאשר אנו חושבים על שינוי עיצובי לדירה, אין צורך לשבור את הקירות, להרוס הכל ולהתחיל לבנות מחדש. יש גם דרכים אחרות להוסיף צבע ושינוי. אחת הדרכים הנפוצות כיום הינה בניית מזנונים מגבס.  מזנון גבס הפך לדרך עיצובית פופולרית עקב האיכויות שחומר גלם זה מציע. הגבס הינו חומר גלם גמיש ולכן ניתן לעצבו בקלות, משקלו קל והוא חסכוני לעומת מקביליו הבטון והעץ.

מזנון גבס שמתאים לכל פינה בביתנו

עקב הבניה הקלה של הגבס, ניתן להכין מזנונים מגבס שיתאימו לכל חדר בביתנו. במידה ובחרנו להתמקד בסלון הרי שניתן לבנות מזנון לטלויזיה המורכב ממדפים שישמש גם לאחסון חפצים ותלייה. ניתן לעצב מזנון מגבס בכל הגדלים והצורות וכאן המקום שלנו להיות יצירתיים ולבחור את סגנון העיצוב המועדף עלינו. כמובן שהמזנון מתאים גם לפינות אחרות בבית, כמו חדר שינה או ילדים. כמו כן, יש לחשוב מראש על תכנון המזנון. הרי כולנו מנסים לתכנן את חלל הסלון שלנו כך שיהיה מרווח ויכיל את כל אמצעי הבידור ומוצרי הנוי שיש ברשותנו ועדיין יישאר נגיש. מזנון מגבס יכול להוות לנו תחליף לקניית רהיטים, במידה ואנו צריכים לבחור מזנון לחדר בעל מבנה ארכיטקטורי שונה, יהיה לנו קשה למצוא את המזנון המתאים אך במידה ונעזר בבעל מקצוע אמין, נוכל לתכנן ולבנות איתו את מזנון הגבס המתאים עבורנו כך שיתאים לחלל החדר.

מזנון מגבס ויתרונותיו:

• חומר חזק: הגבס הינו חומר עמיד ולכן הוא חומר טוב לתלייה. הגבס מחזיק מעמד תחת עומסים ולכן אין חשש מלהניח עליו דברים כבדים.
• בנייה קלה: במידה ואנו מצויידים בתוכנית בנייה טובה , ניתן להקים מזנון מגבס תוך ימים ספורים. זהו חומר עבודה קל לתפעול שלא דורש מאיתנו נסיון קודם. יחד עם זאת, עלינו לוודא שאנו לוקחים איש מקצוע אמין שיודע כיצד לבנות את המזנון באופן מקצועי על מנת שנמנע נזקים חמורים בעתיד כמו קריסת המזנון.
• גימור: מכיוון והגבס הינו חומר גמיש הוא מאפשר להגיע לרמת גימור המוצר באופן מדוייק.
• מחיר: הגבס הינו חומר יחסית זול ולכן אנשים רבים מעדיפים להשתמש בחומר זה לבנייה מכיוון ונחשב גם לאיכותי.

שיתוף ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button050-370-5391