-- נגרות מטבחים בהוד השרון | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
נגרות מטבחים בהוד השרון

נגרות מטבחים בהוד השרון

עיצוב מטבח אומר לא רק עיצובו מבחינת המראה אלא קודם כל תכנון נכון שלו ושימוש בחומרים איכותיים שיהיו עמידים לאורך זמן. המטבח הוא סביבה לחה ולכן חברת נגרות מטבחים בהוד השרון או בכל מקום אחר חייבת קודם כל להקפיד על תכנון נכון שינצל היטב את תנאי השטח ויעשה שימוש בחומרים איכותיים. ונגה מטבחים מתמחה בנגרות מטבחים בהוד השרון ובכל רחבי הארץ ומתמקדת במטבחים כפריים. בפרוייקטים שלה ישנו שילוב מנצח בין תכנון מדויק, שימוש בחומרים איכותיים ללא פשרות ועיצוב התואם באופן מדויק את טעמו של הלקוח ורצונותיו.

נגרות מטבחים בכפר סבא

ונגה מטבחים מתמחה לא רק בנגרות מטבחים בהוד השרון אלא בכל הארץ עם התמקדות באזור השרון ולכן כאשר אמרתם נגרות מטבחים בכפר סבא- אמרתם ונגה מטבחים. אם נגריות אחרות העוסקות בנגרות מטבחים בכפר סבא, נגרות מטבחים בהוד השרון או בכל מקום מתמקדות בעבודה הטכנית ופחות בקשר עם הלקוח, בונגה מטבחים שיטת העבודה אחרת. כל פרוייקט יתחיל בהיכרות מעמיקה עם הלקוח. הגורם האנושי חשוב לא פחות מהפרטים הטכניים. היכרות הכוללת את אורח חייו של הלקוח, הצרכים, הרגלי הבישול והאכילה שלו, הרגלי האירוח ועוד מהווים חלק חשוב לא פחות מן העבודה.

נגרות מטבחים במרכז

ונגה מטבחים ידועה לא רק כחברת נגרות מטבחים בהוד השרון אלא חברת נגרות מטבחים במרכז בכלל. המשותף ללקוחות הפונים לונגה מטבחים הוא הרצון למטבח כפרי. מעבר לכך, אין דמיון בין לקוח אחד לאחר. תנאי השטח עימם מתמודדת חברת נגרות מטבחים במרכז יכולים להיות שונים מאוד: ממטבח קטן מאוד בתל אביב דרך מטבח גדול במגדל יוקרה בעיר ועד מטבחים המתחברים לאזור הכפרי בו הם נמצאים. בתור חברת נגרות מטבחים במרכז הקיימת כעשרים שנה, לונגה מטבחים יש ניסיון בהתמודדות עם תנאי שטח שונים, כולל תנאים מאתגרים. בתנאים מאתגרים ישנו שימוש בכל הפתרונות החדשניים ביותר כדי ליצור מטבח נוח, נעים ועל פי טעמו של הלקוח.

נגרות מטבחים ברעננה

תושבי רעננה מכירים היטב את ונגה מטבחים כמקום שאליו פונים כשמחפשים נגרות מטבחים ברעננה, ממש כפי שהיא מוכרת בתור נגרות מטבחים בהוד השרון. המטבחים הכפריים אותם מעצבים בונגה מטבחים יכולים להיות בעלי מראה שונה מאוד זה מזה: ישנם מטבחים בהם הכפריות תהיה מובהקת ותשולב עם מראה נוסטלגי, סגנון וינטג'. ישנם כאלה בהם הכפריות תיראה באלמנטים מסויימים כשהמראה הכולל של המטבח יהיה מראה מודרני יותר, בעל צבעים בהירים וקווים נקיים. כאן הכפריות תתבטא בכלים בעלי סגנון כפרי, תאורה מעניינת התואמת את הסגנון, עציצים או אדנית עשבי תיבול על החלון ועוד. בכל מקרה, אין צורך לחפש נגרות מטבחים ברעננה- כבר מצאתם- ונגה מטבחים.

 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: