-- ממליצים עלינו | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 

לקוחות מספרים עלינו...

אל גדי והדס הגענו דרך האינטרנט ומבלי לדעת או להכיר החלטנו לנסות ולבדוק. כבר מהפגישה הראשונית הבנו שאנחנו בידיים טובות ושאנחנו רוצים להמשיך את תהליך בניית המטבח איתם. ישבנו, תכננו, בדקנו, הקשבנו, מדדנו, שינינו, החלטנו. גם כשהחלטנו ורצינו לשנות שוב הכל היה עם חיוך והרגשה טובה שזה אפשרי. עברנו תהליך מאוד נעים וטוב הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית-אנושית.

קרא עוד >>
 
לגדי ולכל צוות VNG תודה ענקית על שבניתם לנו את מטבח החלומות שלנו. כל יום מחדש, כשאני נכנסת למטבח עולה לי חיוך מפגר על הפרצוף כי אני כל כך אוהבת איך שזה יצא. ומעבר לעובדה שאתה סופר מקצוען, שם לב לכל פרט קטן ולא מוכן לוותר עד שהכול ממש מושלם, היה תענוג לעבוד אתך.


קרא עוד >>
 
בבני הבית הקסום הזה התאהבנו כבר בפסיעה הראשונה שלהם לגלריה שלנו. זוג צעיר, דתי, נדהמנו לשמוע שהזוג הנמרץ עם החיוניות והסקרנות של ילדים הם… כבר סבא וסבתא… את הבית באבני חפץ עיצבה עבורם מעצבת הפנים המוכשרת, נטלי לוי. לאחר כמה דקות של שיחה כייפית, התחלנו לגבש יחד את הסקיצה הראשונית של נטלי. לבני הבית היה.


קרא עוד >>
 
לגדי ולנגרית venga, השבוע הסתיימה העבודה על הסיפריה שהזמנתי לבעלי כמתנה, והתוצאה היא מהממת!!! חשוב לי לציין את היחס האישי הדיוק והמקצועיות שקיבלתי מגדי , עד הפרט האחרון. שולחת תמונה שתוכלו להנות גם כן אשמח להמשיך לעבוד אתכם תודה רבה אילנה דנגור.קרא עוד >>
 
גדי אדם מקסים, נדיב, מקצוען ברמה גבוהה ביותר, מקפיד על נועם הליכות ודרך ארץ, יחד עם עבודה ללא פשרות ועמידה בזמנים מומלץ בחום רב!!!!

קרא עוד >>
 
גדי הוא קודם כל ולפני הכל איש מקסים,ישר וצנוע. התקשורת איתו נעימה ותמיד באווירה טובה ורגועה. הלקוחות שעבדים מול גדי מאוד אוהבים את איכות ורמת העבודה, הגימורים,הצביעה,הדיוק וההקפדה ניכרים בכל פריט גדול כקטן. יש תחושה שגדי עובד מהלב והנשמה ולא רק עבור הכסף. מהנה לעבוד מולו.   תודה אירה שריג מעצבת פנים.


קרא עוד >>
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: