-- מטבח שמנת בתל אביב | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 

מטבח שמנת בתל אביב

הגיוון שישנו היום במטבחים הוא גדול. ניתן לראות מגוון רחב של סגנונות עיצוב במטבח, החל מהסגנון הכפרי ועד לסגנון מודרני והייטקי. הסגנון הכפרי תופס מקום רחב מאוד בעיצוב מטבחים ובתים בכלל. גם באזורים האורבניים יש רצון אמיתי לעצב את הבית בתור אי של שקט בתוך הבלגן שמסביב. לכן, מטבחי שמנת בתל אביב הם מבוקשים מאוד. צבע השמנת משרה סביבו אווירה רגועה ושקטה. זהו צבע בהיר ונקי אך עדיין משתלב בהרמוניה עם סביבתו לעומת הלבן שיכול לבלוט מאוד בלובן שלו. ונגה מטבחים מעצבים מטבח שמנת בתל אביב בו נראה הסגנון הכפרי באופן בולט יותר או פחות.

מטבח שמנת ברעננה

אם מטבח שמנת בתל אביב נוטה בסגנונו יותר לכיוון המודרני והנקי, מטבח שמנת ברעננה יכול להיות בסגנון כפרי יותר. הכל על פי רצון הלקוח. מטבח שמנת ברעננה יכול להיות רחב וגדול יותר לעומת מטבח שמנת בתל אביב, לפחות כזה הנמצא בדירה תל אביבית ממוצעת ולא במגדל יוקרה. לכן, כשמעצבים מטבח שמנת ברעננה יש יותר חופש בתכנון לעומת מטבח שמנת בתל אביב בו כל סמ"ר הוא חשוב וישנו ניצול רב גם של הגובה ולא רק השטח. במטבח שמנת ברעננה ניתן להחליט האם רוב אזור האחסון יהיה עליון- על גבי מדפים פתוחים או ארונות עליונים או על גבי הקרקע בארונות תחתונים ומגירות. ניתן כמובן לשלב בין כל האופציות.

מטבח שמנת בכפר סבא

לעיצוב המטבח ישנה חשיבות רבה. דירות רבות היום מתוכננות כך שהמטבח מהווה חלק מחלל פתוח הכולל אותו יחד עם  הכניסה והסלון. לכן מראה המטבח צריך להשתלב היטב עם הסגנון העיצובי של הבית. מטבח שמנת בכפר סבא הוא בעל מראה נקי שיכול להשתלב בהרמוניה עם כל עיצוב. מטבח שמנת בכפר סבא כמו גם מטבח שמנת בתל אביב יכול להיות בעל מראה מודרני או כפרי יותר. בונגה מטבחים תוכלו לקבל מטבח שמנת מושלם המשלב בין הכפריות למראה הנקי, בין אם זהו מטבח שמנת בתל אביב או מטבח שמנת בכפר סבא.

מטבחי יוקרה בהוד השרון

מטבח כפרי אינו אומר בהכרח מטבח בעל מראה מחוספס. ישנם לא מעט מטבחי יוקרה בהוד השרון שהם מטבחים בסגנון כפרי. מטבחי יוקרה בהוד השרון שהם בעלי עיצוב כפרי יקבלו את הנופך הכפרי מאלמנטים דקורטיביים שיכולים להיות יוקרתיים וייחודיים. כך מתקבל המראה היוקרתי. ונגה מטבחים מומחית בשילוב הכפריות עם היוקרה ולכן כשאתם אומרים מטבחי יוקרה בהוד השרון אתם אומרים ונגה מטבחים!
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

מטבח שמנת בתל אביב
 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: