מטבח חוץ – איכות חיים בחצר הבית

אלפי ישראלים הפכו בשנים האחרונות את הבישול בחצר או בגינה לחוויה של ממש. זאת באמצעות מטבח חוץ (מטבח גינה) שמשמעותו רבה בהרבה מעבר להיותו קרוב למקום הכי נעים בבית… אז אם גם אתם נוהגים לאכול לעיתים קרובות בחצר הבית, השורות הבאות מיועדות במיוחד בשבילכם.

מטבח חוץ- הרבה יותר מסתם עוד קוריוז חולף

תופעת מטבחי החוץ בבתים הפרטיים בישראל התרחבה בשנים האחרונות וזאת בשל ריבוי היבואנים והיצרנים, אשר גרם במישרין לירידת מחירים משמעותית בתחום. תוסיפו לכך את האיכות הגבוהה ואת הנוחות שבעניין (במדינה בת 300 ימי שמש ויותר), ותבינו מדוע מטבח חוץ הינו הרבה יותר מסתם קוריוז חולף.

מטבחי החוץ הפופולאריים בישראל הם אלו העשויים עץ ונירוסטה. בבחירת הדגם המתאים לכם, חשוב להתייחס לשימושים העיקריים הצפויים של המטבח. האם לצורכי בר בי קיו? כמה סועדים הוא אמור “להאכיל”? כמה גדולה החצר שלכם? וכדומה.

מה חשוב לבדוק לפני רכישת מטבח חוץ?

מטבח חוץ סטנדרטי חייב להכיל בתוכו גריל גז מפנק (רצוי ארבעה מבערים ובעל הספק – בי.טי.יו – גבוה למ”ר), מקרר קטן, מקומות לאחסון כלים וחפצים ועוד. תנו דעתכם גם בנושא ההגנה מפני השמש (לבשל מתחת לקרני השמש הקופחת זה לא דבר נעים במיוחד), וכמובן – עיצוב ומראה כללי.

נושא חשוב נוסף בבחירת מטבח חוץ הוא איכות החומרים ויכולת העמידות שלהם בפני פגעי מזג האוויר (שמש, לחות, רטיבות). בחרו חומרי אל חלד, כאשר נירוסטה נחשבת למובילה בתחום. אם המראה הכפרי עושה לכם את זה, מטבח חוץ עשוי עץ הוא אפשרות נהדרת, עם ציפויי חום וכיסויים מגנים תואמים.

נקודה נוספת ששווה בדיקה לפני קנייה של מטבח חוץ היא מיקום צינור המים והגז, לצד שקעי החשמל. בכלל, היו סמוכים ובטוחים שהמטבח העומד לקום בחצר הבית שלכם יהיה נוח עד כמה שניתן לבישול לאורך זמן ובכל ימות השנה. האחריות הסטנדרטית הניתנת למטבחי חוץ עומדת על בין שנה לשנתיים. והמחיר? ובכן, קשת המחירים רחבה במיוחד ומתחילה בכחמשת אלפים שקלים.

מרבית המטבחים נעים סביב כ-8,000 ₪ ומטבחי היוקרה עשויים להגיע ל-20 אלף ₪ ויותר.

קנייה נעימה!

 

שיתוף ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button050-370-5391