-- מטבח במרכז | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
מטבח במרכז

מטבח במרכז

אזור המרכז הוא אזור אורבני מובהק לפחות ברובו. עם זאת, מסתבר שבתוך המגדלים והבתים הנראים עירוניים לחלוטין מבחוץ מסתתרת לא מעט כפריות ושאיפה לפשוט ולטבעי. הדבר בא לידי ביטוי במרפסות ירוקות וגם מטבח במרכז יכול להיות בסגנון כפרי שישכיח את העובדה שאנו נמצאים באזור הצפוף והעירוני ביותר בארץ. עם זאת, ישנם גם לא מעט מושבים כך שמטבח במרכז יכול גם להשתלב היטב עם הסביבה בה הוא נמצא. בין אם מדובר במטבח בלב העיר או מטבח הנמצא במושב, נגריית ונגה מטבחים מתמחה בעיצוב מטבחים כפריים והתאמתם לצרכי הלקוח וטעמו תוך ניצול מקסימלי של שטח המטבח.

מטבח בהרצליה

בהרצליה ניתן למצוא מגוון רחב של שכונות, החל משכונות ממעמד הביניים ועד שכונות יוקרה. ונגה מטבחים תתכנן מטבח בהרצליה שיהיה גם לשביעות רצון הלקוח וגם בהתאם לתקציבו. ניצול מירבי של שטח המטבח דורש תכנון וניסיון רב אותם יש לונגה המטבחים בשפע. רוצים מטבח בהרצליה שיהיה בסגנון כפרי מובהק? רוצים לשלב את הכפרי עם המודרני? בין אם זהו מטבח במרכז, מטבח בהרצליה או בכל מקום אחר, תכנון וניצול מקסימלי של השטח, שימוש בחומרים איכותיים ביותר ועין ויד מקצועית יביאו לכך שתקבלו את המטבח עליו תמיד חלמתם.

מטבח בתל אביב

אם מטבח במרכז הוא אי של שקט ורוגע בתוך ההמולה שבחוץ, בתל אביב הדבר בולט עוד יותר. גם מטבח בתל אביב, כמו מטבח בהרצליה, יכול להיות בתוך מגדל יוקרה ויכול גם להיות בתוך דירה סטנדרטית לחלוטין. מבחינת ונגה מטבחים הדבר אינו משנה וכל מטבח בתל אביב יתוכנן באופן קפדני ומדויק. ליצירת מטבח בנוסח פרובנס יהיה שימוש רב בחומר טבעי כמו עץ ואבן ויהיה ניתן לראות את החספוס. בסגנון כפרי המשולב עם מודרני יהיה שימוש בעץ "רך" יותר, צבעים בהירים יותר, שילוב עם זכוכית שמכניסה אלגנטיות וניקיון ואלמנטים ייחודיים המשרים אווירה מעט נוסטלגית כמו זכוכית סבתא, ידיות מתכת ייחודיות ועוד.

מטבח כפרי בכפר סבא

נגריית ונגה מטבחים ממוקמת סמוך לכפר סבא ולכן לקוחות רבים מגיעים מאזור השרון אם כי שמה הולך לפניה ומגיעים לקוחות מכל רחבי הארץ. אין ספק שכאשר אומרים מטבח כפרי בכפר סבא אומרים ונגה מטבחים. אמנם כפר סבא היא מזמן כבר לא כפר אך מטבח כפרי בכפר סבא ניתן למצוא לא מעט... רוצים מטבח במרכז שיהיה ייחודי ומלא קסם? מטבח כפרי בכפר סבא? נגריית ונגה מטבחים היא הכתובת עבורכם.
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: