מטבחי פרובנס – עיצוב מיוחד במינו

מבין סגנונות עיצוב המטבחים, המוצעים לנו כיום, מטבחי פרובנס הם ללא ספק בין המובילים שבהם. כפי שמעיד שמם, מדובר במטבחים המעוצבים בסגנון כפרי חמים, המאפיין את חבל פרובאנס הצרפתי, סגנון שיכול להתאים לצרכים שונים וגם כמעט לכל בית. מטבחי פרובנס נחשבים לפופולאריים מאד כבר שנים רבות, ולמרות שמתחרים מולם על לב הצרכנים סגנונות עיצוב חדשניים ומיוחדים אחרים, הם עדיין שומרים על מקום של כבוד והדרישה להם ממשיכה להיות גבוהה. אפשר למצוא את המטבחים האלה בבתים פרטיים וכן גם במסעדות, המעוניינות באווירה המיוחדת שהם משווים למקום כולו.

שילוב בין יופי בלתי רגיל לפונקציונאליות

למטבחי פרובנס ישנם יתרונות רבים, אולם אחד הבולטים שבהם היא יכולתם לשלב, ובאופן מושלם, בין יופי בלתי רגיל לפונקציונאליות. מאד ומתמיד נחשבו מטבחים, המעוצבים בסגנון זה, למטבחים נוחים מאד לעבודה וגם נגישים. מי שמבלה שעות רבות במטבח יודע עד כמה חשובים משטחי העבודה, היכולת להגיע אל הארונות ואל המגירות בקלות ולהשתמש בהם ללא כל בעיה. ואכן, כשמדובר במטבחי פרובנס, ישנם לא מעט פתרונות, ההופכים אותם לפונקציונאליים מאד, בהשוואה לסגנונות העיצוב האחרים. מטבחים אלה מציעים משטחי עבודה גדולים מאד, באופן יחסי, וגם מספר רב של ארונות, מגרות, ובכלל – פתרונות אחסון. מדובר במטבחים ביתיים מאד, הלוקחים בחשבון את העבודה הרבה הנדרשת בהם ומתאימים את עצמם לצרכים הקיימים. מטבחי פרובנס מתאימים בדרך כלל לחללים גדולים, ולכן גם ימצאו אותם בבתים פרטיים מרווחים מאד. הבישול והאפייה שבהם הוא החלק המרכזי והחשוב ביותר, וזו גם הסיבה מדוע עם ישתרעו על שטח גדול פעמים רבות.

פתרונות מודרניים ומענה לצרכים שונים

בשנים האחרונות, ובשל המודעות הרבה לנוחות ולפונקציונאליות, מוצעים בתחום המטבחים פיתוחים רבים, שאותם ניתן לשלב בכל סגנון של מטבח. גם מטבחי פרובנס נהנים מפתרונות מודרניים, ההופכים את תהליך העבודה שלהם להרבה יותר פשוט. שילובם של פתרונות אלה איננו פוגע במראה הכפרי המיוחד שלהם, שכן הם נטמעים בתוכו באופן הרמוני ומאפשרים התנהלות טובה ונכונה יותר בהם. גם חומרי הגלם שמהם הם עשויים הם איכותיים ועמידים מאד. מטבחי פרובנס הם מטבחים שנשארים לאורך שנים רבות ומלווים את בני הבית במשך תקופת זמן ארוכה במיוחד. הם מציעים את החדשנות המודרנית אך גם את המראה הכפרי המסורתי. אפשר לשלב בהם מכשירי חשמל שונים וכלי מטבח מגוונים כדי ליצור מראה חדש, וכן גם כלי הגשה מיוחדים, כמו כלים העשויים מחרסינה או מפורצלן, שידגישו את האסתטיקה ואת היופי שבסגנון עיצוב זה.

התאמה מלאה לצרכים שונים

מכיוון שהדגש המרכזי של מטבחי פרובנס היא עבודת הבישול עצמה, מדובר בפתרון מושלם לחובבי הבישול, ולכאלה האוהבים לבלות במטבח שעות רבות. גם האכילה במטבח היא חלק בלתי נפרד מההתנהלות כולו, והאי שנמצא במרכזו, המשמש, בין היתר לצרכי עבודה, יכול לשמש כשולחן אוכל לכל דבר. כמו במטבחים הכפריים, גם במטבחי פרובנס אפשר למצוא אי גדול, שיהיה בדרך כלל מעץ מלא מאסיבי, וימשוך גם לא מעט תשומת לב. סגנונו של האי משתלב באופן מושלם עם האלמנטים האחרים שבמטבח ויוצר מראה הרמוני ונכון. מי שבוחר במטבח פרובנס לבית שלו עושה זאת מתוך ידיעה שמדובר במטבח שבו סביר שתהיה פעילות רבה ולכן נדרשת  בו נוחות מרבית ולא רק יופי.

מטבחי פרובנס מציעים חוויה מסוג אחר.

המראה הכפרי המיוחד שלהם, העובדה שהם משרתים צרכים שונים ובעיקר מציעים פתרונות פונקציונאליים, הופכים אותם למטבחים מבוקשים מאד וכבר לא מעט שנים. חשוב לפנות לחברות, המתמחות בעיצוב ובייצור מטבחים מסוג זה כדי ליהנות מיתרונותיהם הרבים של מטבחים אלה וגם מהמראה הייחודי שלהם, שכמותו לא ניתן למצוא במטבחים אחרים.

 

שיתוף ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button050-370-5391