-- מטבחי פרובנס ברעננה | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
מטבחי פרובנס ברעננה

מטבחי פרובנס ברעננה

המטבח הכפרי תפס מקום חשוב מאוד בשנים האחרונות לצד המטבח בעל סגנון עיצוב מודרני לכיוון ההייטקי. המטבח  הכפרי אינו אומר פשרה על נוחות. אם ניקח מטבחי פרובנס ברעננה כדוגמה, ניתן לראות בהם שילוב מנצח בין חומרים טבעיים כמו עץ ואבן במצב גולמי לבין שימוש בטכנולוגיות חדשניות ופתרונות מודרניים לניהול טוב יותר של המטבח. כך, מטבחי פרובנס ברעננה שמייצרת ונגה מטבחים יכללו תמיד פתרונות מודרניים כמו מתקנים נשלפים מארונות, מגירות נוחות מאוד ועוד לצד מראה כפרי המתקבל מחומרים טבעיים ופריטים בעלי מראה כפרי מובהק.

מטבחי פרובנס בתל אביב

מטבחי פרובנס ברעננה תואמים את האווירה ברעננה של איכות חיים, נוחות ושלווה. לגבי מטבחי פרובנס בתל אביב יש אנשים שירימו גבה: "מה, מטבחי פרובנס בתל אביב? בשיא האורבניות והחיים ללא הפסקה"? כן, מסתבר שמטבחי פרובנס ומטבחים כפריים בכלל כבר מזמן לא שייכים לאזורים כפריים או ישובים קטנים. אפילו להיפך. דווקא באזורים עירוניים נראה ביקוש גדול למטבחים כפריים, כולל מטבחים בסגנון פרובנס. מטבחי פרובנס בתל אביב מאפשרים לאנשים להרגיש לפחות בתוך הבית שלהם אווירה של שלווה, כפריות וטבע. השימוש בעץ מלא מסוגים שונים כמו אלון מבוקע, באבן לא מסותתת, אלמנטים ממתכת כבדה כמו סירים "של פעם" המוצגים על מדף פתוח או תלויים על הקיר לוקחים גם מטבח תל אביבי למקומות אחרים.

מטבחים כפריים בתל אביב

מטבחי פרובנס ברעננה הם לא הסגנון הכפרי היחיד שישנו בעיר. כך גם בתל אביב. ניתן למצוא עיצובים שונים של מטבחים כפריים בתל אביב הנעים על סקאלה בין מטבח כפרי מובהק לבין מטבח מודרני עם נגיעות כפריות. ונגה מטבחים מתמחה במטבחים כפריים ולכן בעלת ניסיון רב בעיצוב מטבחים כפריים בתל אביב ובכלל שיתאימו בדיוק למידת הכפריות שעליה חולם הלקוח. יש שעבורם מטבח כפרי יהיה מטבח שמנת עם אי בעל משטח עץ. יש כאלה שעבורם כל הארונות והמגירות יהיו מעץ מלא וכהה הנותן לא רק אווירה כפרית אלא גם נוסטלגיה ותחושה שזהו המטבח של סבתא. האפשרויות לעיצוב מטבח כפרי הן עצומות.

מטבחים מעץ בכפר סבא

מטבחי פרובנס ברעננה מתאפיינים בעץ טבעי אך יכולים לשלב גם חומרים נוספים. מטבחים מעץ בכפר סבא לעומת זאת הם בעלי מראה עץ מובהק. אין ספק שמטבחים מעץ בכפר סבא הם מבוקשים מאוד. העץ נותן מיד תחושת חמימות וחזרה לטבע, גם כשזהו עץ בעל צבע בהיר וקווים חלקים ונקיים. מטבחים מעץ בכפר סבא יכולים להיות בעלי קוים נקיים ומראה מודרני ועדיין לשלב בתוכם את המראה הכפרי.
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: