-- מטבחים כפריים | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
מטבחים כפריים

מטבחים כפריים

החזרה לטבע, לטבעיות ולפשטות כבר מזמן אינה טרנד אלא מגמה שתישאר איתנו עוד הרבה זמן. מגמה זו ניכרת היטב גם בעיצוב הבית. הסגנון הכפרי מתאפיין בקו עיצובי חמים הכולל שימוש רב בחומרים טבעיים, במיוחד עץ מלא בשילוב אלמנטים כמו צמחיה, פריטים דקורטיביים ועוד. ונגה מטבחים מעצבת מטבחים בסגנון כפרי המשלבים בין פשטות וכפריות לבין גימור מוקפד ואבזור מודרני וחכם.

להביא את כפר אל העיר הגדולה

רבים היום היו רוצים להתגורר באזור כפרי ומרוחק אך המציאות מאפשרת להם מגורים בסביבה עירונית מובהקת. הפיצוי לכך הוא עיצוב הבית בסגנון כפרי וחמים שיביא את ניחוח הטבע אל תוך הבית וינתק מן הסביבה האורבנית. העיצוב הכפרי כבר אינו העיצוב מיושן וחסר חן כפי שהיה בעבר. היום הנוסטלגי והמודרני מתערבבים ביניהם והדבר ניכר היטב גם במטבח. מצד אחד: חומרים טבעיים כמו אבן ועץ מלא המזכירים מטבחים בכפרים אירופאיים. מצד שני קווים נקיים, משטחים רחבים וטכנולוגיות מודרניות המשרתות היטב את צרכי בני הבית. מטבח המורכב מאלמנטים מסורתיים עם מודרניים יוצר שילוב מנצח. לאבזור מושלם של המטבח אנו מציעים לכם לרכוש דרכנו מוצרי חשמל ייחודיים ואף מציעים קשר ישיר לספק השיש.

מטבח מזמין יחד עם אזור עבודה

המטבח הוא אזור עבודה מובהק אך היום אינו משמש רק לכך. המטבח הוא מקום מפגש מרכזי של בני המשפחה. יש המעבירים בו שעות לא רק בבישול וניקיון אלא גם בשיחה על כוס קפה או בארוחה קלה, יש המארחים בו וילדים רבים אוהבים להכין בו שיעורים. לכן נגריית ונגה מטבחים מעצבת מטבחים כפריים המתוכננים עד לפרטים הקטנים ביותר הן מבחינה עיצובית והן מבחינת נוחות עבודה ושהיה. לימוד מעמיק על אורח חיי הלקוחות, הציפיות שלהם מן המטבח, הצרכים שלהם וכמובן טעמם הם תחילת תהליך התכנון ובניית המטבח.

סוגים של מטבחים כפריים

מטבחים כפריים נחלקים למספר סוגים שיש מכנה משותף משמעותי ביניהם והוא הקו העיצובי החמים עם הבדלים מסוימים ביניהם המדגישים את השפעת האזור בהשראתו עוצבו כמו מטבחי פרובנס. לכך נוספים אלמנטים המייחדים את אותו מטבח כמו אי או צבע דומיננטי כמו לבן שמנת או לחילופין טורקיז חזק- הכל לפי רצון של הלקוח.
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: