טיפים לבחירת וילונות למטבחים כפריים

וילונות למטבחים כפריים

המטבח עובר שינוי משמעותי אבל שום מטבח לא יכול להיות שלם ללא הפיסה האחרונה של פאזל העיצוב, אנחנו כמובן מדברים על הוילון.

וילונות במטבחים כפריים הם תופעה שלא נראה במרבית המקרים, אבל חלוצי העיצוב הזה ניסו, הצליחו והתאהבו בקונספט השונה.

וילונות למטבחים כפריים
וילונות למטבחים כפריים

דווקא נושא הוילונות הוא זה אשר מכניס את הביתיות למטבח, ביתיות, אותה היה קשה לאתר בחלל המיוחד הזה, אשר בדרך כלל התפוגג בעת הכניסה למטבח פרט לזמניי הבישול והאכילה המשפחתית – כעת תוכלו ליצור ביתיות וחמימות תוך שימוש בפריט אחד בודד שיצבע את האווירה בגוונים של חום ומשפחתיות

הירוק הוא הלבן החדש – כל ניצור מטבח כפרי בסגנון רטרו צעיר ואסתטי

כאשר אנחנו מדברים על וילונות, מרקמים וגוונים לעיצוב הבית, נראה בדרך כלל גוונים חמים ואדמתיים יותר. אולם, לא כך הדבר במטבח.

במטבח ההמלצה תהיה להשתמש דווקא בצבעים קרים יותר כביכול כדי לתרגם ולשדר את טיב החלל ומצד שני את המשפחתיות שבו.

השילוב הזה יוצר הרמוניה ביתית אשר מצד אחד אינה גורעת מהאווירה הסטרילית הנדרשת במטבח ומצד שני יוצרת אווירה חמימה ברמה הסבירה הנדרשת.

על כן, הגוונים הירקרקים דווקא הם אלה אשר יוצרים את אותה הרמוניה ספק חמה ספק יוקרתית, אותה תוספת אשר מעניקה את התחושה הכפרית למטבח עצמו – וכי באיזה כפר תמצאו מטבח ללא וילון?

וילון מסגרת  – עיצוב בסגנון של פעם

סיפור המסגרת שלנו מתחיל דווקא בסגנונות הישנים ביותר של העיצוב, אותם מעשי הרקמה בהם התפארו הסבתות והסבתות של הסבתות שלנו.

אותם קווים מנחים משרתים היום גם אותנו ויחד עם המרקמים האיכותיים ביותר תוכלו לקבל עיצוב רומנטי שיביא את המטבח של סבתא הישר אל המטבח המודרני שלכם במחי וילון אחד בלבד…

עיצובים רומנטיים וקלאסיים בגוונים בהירים, מרקמים עדינים ותצורות בעלות אימרות עשויות היטב ושטח גדול ניטראלי, מהווים היום עיצובים נלווים למטבחים מודרניים בסימן הכפר.

האם ישנה אפשרות לבחור וילונות למטבחים וחלונות קטנים?

כמובן שכן. דווקא החלונות הקטנים הם אלה אשר זקוקים יותר מכל בפיסת עיצוב דקורטיבית כדי להסתיר את המרחב והשטח המצומצם שלהם.

דווקא החלונות הקטנים יותר, אשר קשה לעבוד איתם מבחינת עיצוב החלונות באופן ישיר דורשים תוספת זו של וילונות מעוצבים, דווקא בשל הסיבה הזאת הדגשת העיצוב והביתית, תבוא לידי ביטוי באזור, לטובת טשטוש החיסרון הזה, אשר בולט בדרך כלל במיוחד במטבחים קטנים יותר.

אותם חלונות קטנים ובעלי שטח קטנה יקבלו שדרוג משמעותי בזכות בחירת מותאמת של וילון מעוצב באווירה כפרית.

 

שיתוף ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button050-370-5391