-- ארונות אמבטיה | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
עיצוב כפרי

ארונות אמבטיה

חדר האמבטיה הוא המקום בו רובנו לפחות מתחילים את היום שלנו. לכן, לחדר אמבטיה מעוצב בסגנון נעים האהוב עלינו יש חשיבות רבה. סגנון העיצוב הכפרי מוכר לנו מאזורים שונים בבית, במיוחד במטבח. היום ניתן לפגוש בסגנון הכפרי, החמים והנוסטלגי כבר באמבטיה באמצעות ריהוט כפרי מיוחד לאמבטיה שיוצרת נגריית ונגה מטבחים. הריהוט כולל ארונות עץ מלא צבועים ומעוצבים בסגנון אמנותי, התאמת כיור בעל עיצוב ייחודי ושלל אלמנטים נוספים ההופכים את האמבטיה למכלול המעוצב בסגנון כפרי מושלם.

שילוב של פרקטיות ועיצוב

מעבר למראה ולאסתטיקה, ישנה חשיבות רבה לפרקטיות ולנוחות. הארונות צריכים להיות פרקטיים, נוחים לאחסון ולשליפה מהירה של תכולתם. אנו בונגה מטבחים בונים ארונות אמבטיה בעיצוב אישי לפי הצרכים ובהתאם לתנאי חדר האמבטיה. ניתן לשלב בין מדפים פתוחים לבין אזורים סגורים. על המדפים הפתוחים אפר לשלב בין אלמנטים דקורטיביים לפריטי חדר האמבטיה שמוסיפים לעיצוב כמו מגבות, במיוחד אם הן מותאמות בצבעיהן לצבעי הארונות, גלילי נייר טואלט ועוד.

ארונות בשלל עיצובים

כמה ייחודיים ושונים יכולים ארונות האמבטיה להיות? תתפלאו. השמים הם הגבול מבחינת מגוון העיצובים ושילוב חומרים וצבעים שניתן לעשות. ניתן לשלב בדלתות הארון דלת אחת העשויה זכוכית סבתא- אותה זכוכית מחוספסת שאנו מכירים מדלתות של פעם,  דלת תריס ועוד. ניתן לבחור בצבעים שונים, החל מלבן שמנת קלאסי דרך תכלת וצבעי פסטל ועד צבעים פראיים כמו אדום או צהוב- הכל תלוי בתדר שאיתו אתם רוצים לפתוח את הבוקר שלכם- תדר ממריץ שיקח אתכם אל תוך הפעילות או תדר רגוע שיתן לכם עוד כמה דקות של שקט...

עץ - אפשרי גם באמבטיה

במיוחד באזורים לחים חשוב להקפיד להשתמש בחומרים המסתדרים עם מים היטב. רבים חושבים שעץ ורטיבות לא הולכים ביחד. עם הניסיון שלנו בונגה למדנו שעץ דווקא יכול להסתדר עם רטיבות, אך בתנאי שזהו עץ מלא. לכן את ארונות האמבטיה שלנו אנו בונים מעץ מלא שרטיבות אינה פוגעת בו. כך אנו עושים עם כל החומרים הקשורים בעיצוב ארונות וחדר האמבטיה, כך שעמידות הריהוט נשמרת שנים.

רוצים עיצוב כפרי וחמים של האמבטיה? מחפשים ארונות אמבטיה בעלי עיצוב ייחודי שיתאימו לכם גם מבחינה עיצובית וגם פרקטית? אנשי המקצוע המיומנים של ונגה מטבחים ישמחו לייעץ לכם ולתכנן צעד צעד את ריהוט חדר האמבטיה.
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: