הקשר בין ארונות אמבטיה למטבח

עיצוב חדר האמבטיה הוא בין העיצובים היותר חשובים בבית. חדר האמבטיה הוא המקום האינטימי והפרטי ביותר בבית, אפילו יותר מאשר חדר השינה. השילוב העיצוב בין שני חללים שונים כל כך, על אך ההגדרה של שניהם תחת נישת חדרי השירות, מעולם לא נפגשו אחד עם השני, לא מבחינת המרחק הלכה למעשה, וכמובן שלא מבחינת המרחק והפער העיצובי ביניהם שהיה תמיד מרוחק ונבדל.

לאחרונה ניתן להתרשם מנישה חדשה של התאמת עיצוב חדר האמבטיה לארון המטבח, שילוב והתאמה אלה יוצרים חיבור מעניין בין חדרי הבית והופכים אותו לוינטג'י ונוסטלגי יותר.

מה הקשר בין עיצוב המטבח לבין עיצוב חדר האמבטיה?

המטבח וחדר האמבטיה הם שני עיצובים שנקשרים אחד לשני באופן מיוחד כתוצאה מהגדרתם כחדרי שירות בשונה מחדר

ארונות אמבטיה כפריים
מה הקשר בין המטבח לאמבטיה?

השינה או חדר המשפחה. העיצובים של חדר האמבטיה והמטבח יהיו באופן טבעי קצת יותר קרים מאשר החללים האחרים באים ומיועדים לשירות בני הבית. יחד עם זאת, לשני החדרים צריך להיות אופי עיצובי שונה, המטבח צריך להיות בעל עיצוב פתוח יותר ואילו חדר האמבטיה צריך להיות בעל עיצוב סגור ואינטימי יותר. לכן בבנייה ובאופנת העיצוב החדר מרבית חדרי האמבטיה נסגרים בתוך חללים קטנים יחסית בהשוואה למטבח וכל חלק בחדר המקלחת מקבל את הקובייה האינטימית שלו.

הקשר בין שני העיצובים מתחבר בעיר בתחום האינסטלציה והקירות שניתן לקשר באופן מעניין אחד לשני אבל בכל זאת לבדל אותם באופן מותאם לנישה הספציפית של כל חלל.

עיצוב קרמי – הענקת עיצוב משלים לשני איזורי השירות

הקירות, הן של חדר האמבטיה והן של המטבח יכולים להשלים אחד את השני באמצעות עיצוב דומה של קיר אחד בכל אחד משני החללים הללו. עיצוב קיר בסגנון בריק, יכול להתאים גם לאמבטיה וגם למטבח. חדר האמבטיה כולו יכול לקבל את העיצוב הבריקי לעומת המטבח שיקבל רק קיר אחד דומה. לעומת זאת מתקני האינסטלציה כמו הכיור בשני החדרים והברזים יכולים להיות דומים ומשלימים אחד את השניה. הקרמיקה שעל רצפת חדר האמבטיה יכולה להיות דומה לזו שעל קירות המטבח ובכך להעניק עוד נגיעה עיצובית משלימה בסגנון הכפרי המשולב.

סגנון דומה וגוון שונה – כך ניצור תצרף עיצוב ייחודי

עוד רעיון ליצירת סגנון כפרי בשני החללים הוא רעיון העיצוב הזהה בגוונים שונים. ארונות אמבטיה בעיצוב פרובנס וארונות מטבח בעיצוב זהה אך בגוון שונה ייצרו את אותה התאמה דומה אבל שונה, ארונות השירות בשני החללים הללו ייצרו השלמה והפרדה מעודנת ויצרו חיבור מעניין בין שני המקומות המרוחקים הללו ויאפשרו את חיבור הבית באופן אלגנטי ויוקרתי.

חתוך הפרובנס שבשני החדרים יהפכו אותם לבעלי אווירה נוסטלגית וכפרית, אך בעיצוב קצת יותר קליל ורך.

להצצה בתמונות מטבח פרובנס לבן

לצפייה בגלריית ארונות אמבטייה כפריים לחץ כאן >>

שיתוף ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button050-370-5391