-- ארון עץ למטבח | ונגה מטבחים
 
ונגה מטבחים כפריים

074-767-94-14

ונגה מטבחים כפריים 
ארון עץ למטבח

ארון עץ למטבח

אחד המאפיינים הבולטים ביותר בעיצוב פנים בסגנון כפרי הוא ארון עץ למטבח. הארון הוא חלק חשוב מאוד במטבח. הוא מהווה אזור אחסון מרכזי ולכן ארון עץ למטבח יבלוט מיד לעין. בדירות החדשות יותר המטבח מהווה חלק מחלל פתוח הכולל גם את הסלון והכניסה ולכן סגנון העיצוב של המטבח מהווה חלק משמעותי מסגנון העיצוב של הבית כולו. נגריית ונגה מטבחים מתמחה בעיצוב מטבחים בסגנון כפרי, כאשר מטבח כפרי הוא לא עיצוב ספציפי אלא סקאלה, החל ממטבח בסגנון כפרי מובהק ועד מטבח מודרני עם נגיעות כפריות.

ארונות עץ למטבח

ארונות עץ למטבח הם קודם כל שטח אחסון ולכן צריכים להיות מתוכננים בצורה הגיונית ופונקציונלית. ארונות עץ למטבח צריכים להכיל בתוכם שטח אחסון גדול כך שלא יהיה צורך בפתרונות אחסון התופסים שטח נוסף במטבח. ארון עץ למטבח הכולל גם מגירות יספק שטח אחסון מעולה. בונגה מטבחים העיצוב הכפרי, כולל עיצוב כפרי מובהק, לא יבוא על חשבון תכנון נכון ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות ליצירת נוחות ופרקטיות במטבח. לדוגמה, ארון עץ למטבח שהוא פינתי יכיל מתקן נשלף על מנת לנצל את פינת המטבח שלרוב אינה מנוצלת. ארונות עץ למטבח יכולים לכלול חלוקה פנימית ליצירת סדר ומגוון נוסף של פתרונות.

ארון מטבח עץ

ארון מטבח עץ אינו אומר מראה מסוים ממש כמו שסגנון כפרי אינו אומר מראה אחד. ארון עץ למטבח יכול להיות עשוי מעצים שונים ולכן הצבע יהיה שונה, החל מעץ אלון ועד עץ דובדבן או בוק שהם כהים. כמובן שארון מטבח עץ יכול להיות צבוע במגוון צבעים. כך, עץ שצבוע בלבן ישלב את המודרניות בתוך הכפריות. גם שילוב זכוכית בתוך ארון מטבח עץ מאזנת את הכפריות המחוספסת ומכניסה עדינות, אלגנטיות וקווים נקיים. הייחודיות של ונגה מטבחים על פני חברות אחרות הוא העיסוק בנגרות והניסיון הרב שצברו לאורך השנים. כך ישנו הידע והניסיון כיצד לשלב בין אלמנטים בכדי לאזן בין הכפרי והמודרני ואיך לשלב אותנטי עם טכנולוגיה מתקדמת.

נגרות מטבחים בשרון

חולמים על מטבח כפרי? רוצים מטבח כפרי יוקרתי או מטבח סגנון פרובנס? אם בחברות מטבחים סטנדרטיות לא יבינו למה בדיוק אתם מתכוונים, ונגה מטבחים היא נגרות מטבחים בשרון המתמקדת כולה בנישה של מטבחים הכפריים ולכן המומחיות שלה במטבחים הכפריים היא מקסימלית. ונגה מטבחים בעלת ניסיון של שנים הן בנגרות והן במטבחים כפריים, לכן, כשאתם מחפשים נגרות מטבחים בשרון, אתם כבר יודעים למי לפנות...
 

מאמרים:

נשמח לעמוד לשירותכם
לייעץ מקצועית ולתכנן:

 


נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם:

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 
הערבה 71, מושב נווה ימין | פקס: 09-7492204
נייד: 074-767-94-14 | Gadvng@gmail.com​

נגריית ונגה, תכנון וייצור מטבחים כפריים 

הערבה 71, מושב נווה ימין  |  פקס: 09-7492204  |  נייד: 074-767-94-14  |  Gadvng@gmail.com​

נשמח לעמוד לשירותכם, בעיצוב ותכנון המטבח החדש שלכם: