איך לבחור ארונות בשביל מטבחים מעוצבים?

מה יכול להיות חשוב יותר מאשר עניין ההתאמה והתחושה הטובה במטבח? המטבח הוא אחד החללים בהם האסתטיות עולה בחשיבותה בהרבה ביחס ליתר פינות הבית ומרבית הלקוחות ובצמוד לכך מעצבים ואדריכלי מטבחים מעוצבים מייצרים נישה חדשה לגמרי בכל הקשור לעולם המטבחים אשר יוצר ובורא עולמות חדשים, חיים ונושמים של עיצוב, כמוהם לא נמצא בשום פינה אחרת בבית, הלוא המטבח משרת אותנו לא רק לשם האווירה עצמה אלא לשם הפעילות המותאמת המתרחשת בו.

עיצוב מטבחים פיתח נישה ייחודית משלו באשר לאמירות ובאשר למה ש"נכון" בעיצוב פנים ויוצר אלמנטים נוספים ונקודת עניין נוספות, כאשר השיח המרכזי מתמקד בנושא האזורים הפנויים לעבודה מעבר לנישות העיצוביות – כיצד נעשה זאת נכון תוך בחירת ארונות מעוצבים למטבח שלנו, בין אם הוא חדש ובין אם הוא עתיד לעבור מהפך.

כל הסוד הוא במרקם – כך תמנעו ותחסכו מעצמכם את הבלבול הראשוני

המרקם הוא אחד הנושאים היותר חשובים בתחום העיצוב ובעיקר בתחום ארונות מטבח מעוצבים. דווקא אותו מרקם של ארונות בכלל וארונות מעוצבים בפרט יוצרים את אותו ייחוד ורעננות במטבח כאשר מתייחסים ובוחרים אותו בקפידה. בשונה מהמרקם החלק והאחיד שמוביל את המוטיב המרכזי במרבית המטבחים, ניתן למצוא כעת אופנה חדשה של ארונות מעוצבים במרקמים משתנים המחלקים את הארון לשניים ואפילו לשלושה חלקים באותה דלת!

צבעים וגוונים מומלצים למטבחים קטנים

מטבחים מעוצבים קטנים מאתגרים אותנו בזכות החלל הקטן והצפוף. גוונים כהים ייצרו הקטנה במקום מראה של העמקה, נסו ליצור מראה משתנה של גוונים באותו ארון, בעיקר גוונים קיצוניים , גוון כהה ובהיר באותו ארון. למשל גוון חום על פני רבע משטחו של הארון וגוון קרמי או גוון בז' בשלושת רבעי השטח הנותר. כך תקבלו מראה עמוק יותר באמצעות משחקים בצבע בלבד, יצירת נישות והצבת נישות מחומרי גלם מעודנים יביאו ליתרונות אחסון יעילים ונוחים יותר ויעזרו לכם להימנע מדחיסה וצפיפות בארונות המטבח.

ארונות מטבח ונישות למטבח – פתרונות אחסון יעילים וקלים

נישות למטבח במקום אותה דחיסות בארון המטבח הם בין הפיתוחים הפשוטים ויחד עם זאת היעילים ביותר בתחום העיצוב וייעול המטבח הביתי והמוסדי כאחד. כיום, תוכלו למצוא נישות למטבחים מעוצבים מסוגים וסגנונות שונים בהתאמה לצורך ולנצל את החללים הריקים במטבח באופן מקצועי ומתוחכם.

השתדלו לבחור במוצרים ופריטים שיעניקו לכם שימושים נוספים ובכך תקבלו פתרונות כפולים מבלי לחשוב על המקום והחלל שנגזל לכאורה.

נישת אחסון נמוכה למשל יכולה לתפקד גם כמשטח עבודה כאשר זה יציב ובנוי על פי הסטנדרטים הנדרשים למשטחי עבודה ובישול, עוד רעיון הוא הפיכת אותה הנישה לפריט עיצובי תוך הוספת כיסוי שיביא למראה אסתטי יותר.

על גבי הנישה ניתן ליצור מעין משטח מעוצב של בקבוקים שקופים בצורות שונות במילוי תבלינים יבשים ופיצוחים בתפזורת או במראה אחיד.

טיפ לדוגמה:

למשל, צנצנת מעוצבת עם אגוזי מלך, בקבוק ממולא בפיסטוקים ובקבוקים עם תבלינים במגוון צבעים יעניקו מראה מעניין וביתי, יתפקד כמקום להנחת תבלינים וגם כפינת אחסון.

שיתוף ברשתות החברתיות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button050-370-5391